Galaxy S20 FE vs iPhone 11

Baran30

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Antalya/Turkey
Yeni bir cep telefonu alacağım sizce bu iki model arasında hangisi tercih edilmeli iPhone 11 almak aradaki fiyat farkına değer mi?

S20 FE: 8/256 GB 5700 TL (SD 865)

iPhone: 11 4/64 GB 7600 TL (A13)

Buna iOS'cular iPhone 11, Android'ciler Samsung S20 der. Bence her halükarda stabilite ve uzun ömürlülük göz önünde bulundurulduğunda iOS her zaman önde bitirir yarışı.

Aradaki bu kadar fiyat farkı varken hangisi daha iyi diye sormuyorsunuzdur umarım.
Bütçeniz hangisine yetiyorsa onu alın. Ama iphone daha uzun ömürlü olur.

Hocam ben bir hata yapıp S20 FE Exynos olanı aldım çok ısınıyor. Bazen telefona dokunamıyorum, tabii yeni çıkan SD 865 de bu sorun olmayacaktır. Fakat tek sorun o değil telefonda YouTube, Netflix vs izlerken anlık ekranda beyaz çizgi gelip gidiyor. Araştırdığımda bazı kullanıcılarında aynı sorunu yaşadığını fark ettim kısaca almayın iPhone 11 alıp geçin.

Hocam ben bir hata yapıp S20 FE Exynos olanı aldım çok ısınıyor. Bazen telefona dokunamıyorum, tabii yeni çıkan SD 865 de bu sorun olmayacaktır. Fakat tek sorun o değil telefonda YouTube, Netflix vs izlerken anlık ekranda beyaz çizgi gelip gidiyor. Araştırdığımda bazı kullanıcılarında aynı sorunu yaşadığını fark ettim kısaca almayın iPhone 11 alıp geçin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiyat farkı nedeniyle S20 FE daha mantıklı. Diğer türlü 11 modeli daha iyi bir telefon.
Ekran sorunları da FE modelinde giderildi. Ayrıca Exynos modeli abartıldığı kadar ısınmıyor. Zaten SD 865 modeli varken Exynos modelini almanın mantıklı bir yanı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı