Galaxy S21 FE alınır mı?

6-7 saat oyun mu oynatiyor?

Bu durumda S21 FE alacagim gibi. Peki S23 FE nasıl olurdu fiyati cok yakin fakat S23 FE daha kalin S21 FE'ye gore.

Şu kadar daha koyup şunu alsam diye düşünceye girersen işin içinden çıkamıyorsun çünkü seni çok fazla seçenek daha karşılıyor eğer S21FE de karar kıldıysan ve bütçen buysa S21FE al ama yine de ben görüşümü yazayım. Tasarımı A54 ile çok benzer ve evet biraz da kaba. Fiyatı ilk zamanlarda bayağı gereksizdi şu an ideal fiyatlara gelmiş. Kamerası daha iyi ve yazılımsal olarak daha fazla güncel kalacak ama S21FE ile aralarında öyle aman aman fark yok ama yine de şu anki parasına değer karar tamamen sana kalmış.

Son düzenleme:
5 saat normal kullanımda bile ucu ucuna veriyor. Oyunda 3-3.5 anca. Sizden başka da ilk aldığında 6-7 saat alan görmedim o cihazla.
Oyun için, ağır oyunlar oynanmazsa maksimum verebileceği süre 4-5 saat olur. Dediğiniz gibi ortalama 3.5 saat verir. İlk aldığımda 8-9 saat alıyordum, şuanda maalesef güncellemelerden sonra 6-7 saat alabiliyorum. Oyun ağırlıklı ise X6 Pro ısınma ve batarya sorununa karşı daha iyi bir tercih olur tabii.

Geri
Yukarı