Galaxy S21 FE için Syrox şarj aleti kullanılır mı?

Jesse Pinkmann

Decapat
Daha fazla  
Telefonu dün arkadaşım aldı. Orijinal şarj aletini denemişler ama çalışmamış. Öyle olunca telefoncu cift tarafi Type-C olan 25W Syrox şarj aleti vermiş. Benim de elimde Samsung kulaklığımı kutusundan gelen orijinal şarj kablom vardı öyle kullanıyorum. Sizce orijinal şarj başlığı alınır mı? Çok sorun olur mu hocalarım? @SadeceYiğit @irsuya @Violet S

Şarj aleti bu: Amazon.com.tr

Telefonu dün arkadaşım aldı. Orijinal şarj aletini denemişler ama çalışmamış. Öyle olunca telefoncu cift tarafi Type-C olan 25W Syrox şarj aleti vermiş. Benim de elimde Samsung kulaklığımı kutusundan gelen orijinal şarj kablom vardı öyle kullanıyorum. Sizce orijinal şarj başlığı alınır mı? Çok sorun olur mu hocalarım? @SadeceYiğit @irsuya @Violet S

Şarj aleti bu: Amazon.com.tr

2 kuruş fazla olsun orijinal olsun.
Telefon şarjdayken akşam Space X gibi havaya uçmak bana mantıklı gelmiyor açıkçası.
Ben zarar vereceğini düşünüyorum. Tecrübe edenlerin yorumları daha kıymetli tabii ki.

2 kuruş fazla olsun orijinal olsun.
Telefon şarjdayken akşam space X gibi havaya uçmak bana mantıklı gelmiyor açıkçası.
Ben zarar vereceğini düşünüyorum. Tecrübe edenlerin yorumları daha kıymetli tabii ki.

Ya hocam bir de söylemiştim orijinal şarj aleti istiyorum eğer yoksa sipariş ederim diye. Bir de 600 TL mi ne demişler şarj aletine internette 200 TL. En kötü orijinal şarj başlığı sipariş edeceğim.

Ya hocam bir de söylemiştim orijinal şarj aleti istiyorum eğer yoksa sipariş ederim diye. Bir de 600 TL mi ne demişler şarj aletine internette 200 TL. En kötü orijinal şarj başlığı sipariş edeceğim.

İnternette 200₺ falan değil. Sahtedir o.
25W:
Aynı satıcının diğer platformu:

Yıllarca kullandım hiçbir şey fark etmiyor Syrox hala kullanıyorum.

Samsung şarj aletleri bile artık çok pahalı. Çok kötü bir haldeyiz. Gelen her şey 32 ile çarpılıyor yol karlılık vs eklenince yarım maaş oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı