Galaxy S22 vs Xiaomi 11T Pro

Yassin118

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, telefon alacağım fakat çok kararsızım, uzun ömürlü olsun istiyorum fakat işin içinden çıkamadım. 10 bine kadar bakarken 15 binlere çıktım yine içim rahat değil, aklıma yatan Samsung Galaxy S22 ve Xiaomi 11t Pro var. Hangisini önerirsiniz? Var mı başka tavsiyeniz? Kamera ve işlemci çok önemli kasma donma olmayacak, kamera da iyi olacak. Benim için en önemli kriterler bunlar, teşekkürler şimdiden.

IMG_20230408_212216_641.jpg
IMG_20230408_212219_498.jpg

Fotoğraf örneğim budur. S21 ile çekmiştim. Portre modunda.

S21 Kullandım tadı hala damağımda. Böyle bir kamera yok.. Kesinlikle S21 Derim.
s21 ile s22 arasında fiyat farkı yok sebebini anlamadım , s22 de işlemci çekici geldi s21 samsung'un kendi işlemcisi ve kamera s22 ye göre düşük

Batarya harici sorun çekeceğiniz bir telefon değil S22. Eğer batarya çok önemliyse başka telefonlara yönelmek mantıklı çünkü batarya zerre tatmin edici değil.
günü çıkarmaması sorun teşkil eder tabi ki var mı bu fiyat bandında öneriniz

S21 kullanıyorum ve size şöyle açıklayayım. Exynos islemcilere karşı haklı olarak bir ön yargı var ama Exynos 2000 serisi gerçekten üzen bir işlemci değil. Uzun süre ağır oyunlar da oynadım uzunca bir süre sosyal medyada da gezindim bugüne kadar ısınmadı. Tek sorun ise Android 13 aldığından beri Technopat Sosyal Chrome eklentisini hemen açmıyor bir süre sonra acıyor. Bir de bataryanın kötü olmadığını ama iyi de olmadığını söylemem gerekiyor.

S21 kullanıyorum ve size şöyle açıklayayım. Exynos islemcilere karşı haklı olarak bir ön yargı var ama Exynos 2000 serisi gerçekten üzen bir işlemci değil. Uzun süre ağır oyunlar da oynadım uzunca bir süre sosyal medyada da gezindim bugüne kadar ısınmadı. Tek sorun ise Android 13 aldığından beri Technopat Sosyal Chrome eklentisini hemen açmıyor bir süre sonra acıyor. Bir de bataryanın kötü olmadığını ama iyi de olmadığını söylemem gerekiyor
uzun ömür konusunda öne çıkıyor işlemciler kısa sürede çok sorun yaratmıyor

Büyük ekran seviyorsan 11T Pro tercih et. Yonga seti, donanım ve özellikle kamera, arayüz amiral gemisi hissiyatında S22'nin bariz üstünlüğü var.

Yeni konular

Geri
Yukarı