Elektronik Galaxy S23 256 GB 27.999 TL

S23 amiral segment sınıfı cihazdır.
iPhone 13 S23'ün çok gerisinde teknoloji olarak.
Snapdragon 8 Gen 2'ye şans vermenizin size faydası çok olacaktır.
Samsung S23 serisine ciddi anlamda yatırım yaptı.
Siz de kendinize yatırım yaparak S23'ü tercih edin derim.

Kullancısı olarak tavsiye ederim. Vatan'dan alıp eskiyi getir yeniyi götür kampanyasını da kullanabilirsiniz. Eski cihazım iPhone 7'yi verip 3300TL gibi bir geri ödeme aldım. Cihazın durumu da hiç iç açıcı değildi ama dediğim tutarı eksiksiz yatırdılar (1 ay sonra olsa da). Piyasada o cihazı 1-1.5K'ya zor verirdim.

S23 256 GB kullanan biri olarak kesinlikle tavsiye ederim. 27.999 TL vererek normal satın almak yerine benim gibi gidin MediaMarkt üzerinden buyback kullanarak satın alın. S20+ telefonumu 9.800 TL üzerinden değerlendirip 3.500 TL Samsung'un sitesinde olduğu gibi değişim desteği verdiler yani 13.300 TL'ye telefonu satmış oldum. Dışarı satsam ekran yanığı çizik falan derken komik rakamlara giderdi. Media marktada 28.899'a düştü telefon ben 15.599 TL fark verdim ben sadece.

Daha alt model telefonda verebilirsiniz 3500 TL takas desteğinin reklamını yapmıyor MediaMarkt mağazaya gidip yararlanabilirsiniz. Örneğin iPhone 7 Plus verdiniz 4400 TL + 3500 TL takas desteği ile 8000 TL civarında indirim oluyor telefon satmaya uğraşmak gibi dertleriniz de olmuyor.

Geçen hafta 128gb modelini 27k almıştım ufs farkını bilmiyordum bana depolama fazlasıyla yeter diye önemsemedim. Şimdi 256 daha çok önerildiğini görüyorum çok fark var mı hata mı yaptım?

Geçen hafta 128gb modelini 27k almıştım ufs farkını bilmiyordum bana depolama fazlasıyla yeter diye önemsemedim. Şimdi 256 daha çok önerildiğini görüyorum çok fark var mı hata mı yaptım?
Ah vah edilecek bir fark yok hocam merak etmeyin. Sadece dosya aktarım hızında ve dosya açılış süresi gibi şeylerde fark ediyor.

iPhone 13 ve S23 arasında kaldım. Bu zamana kadar hep Android kullandım ve bir yerlerde hep sorununu gördüm, S23 alsam ileride yine Android aldım diye pişman olur muyum acaba. Bütçe açısından bakmazsak hangisi daha mantıklıdır? Oyun falan oynamıyorum.
Bir iPhone 13 kullanıcısı olarak 13 alma. 30 binlik telefonda hala 60Hz ekran ile kasma hissi yaşamak çok sinir bozucu. Teknolojik olarak çok geri. Ben cihazımı S24 çıktığında değiştirmeyi düşünüyorum

Bir iPhone 13 kullanıcısı olarak 13 alma. 30 binlik telefonda hala 60Hz ekran ile kasma hissi yaşamak çok sinir bozucu. Teknolojik olarak çok geri. Ben cihazımı S24 çıktığında değiştirmeyi düşünüyorum
Android tarafında ileride kasmasından korkuyorum açıkçası hep başıma geldi çünkü. Hiç S serisi kullanmadım onun ileride kasıp kasmayacağını bilmiyorum o yüzden bayağı bi ikilemdeyim.

S23 256 GB kullanan biri olarak kesinlikle tavsiye ederim. 27.999 TL vererek normal satın almak yerine benim gibi gidin MediaMarkt üzerinden buyback kullanarak satın alın. S20+ telefonumu 9.800 TL üzerinden değerlendirip 3.500 TL Samsung'un sitesinde olduğu gibi değişim desteği verdiler yani 13.300 TL'ye telefonu satmış oldum. Dışarı satsam ekran yanığı çizik falan derken komik rakamlara giderdi. Media marktada 28.899'a düştü telefon ben 15.599 TL fark verdim ben sadece.

Daha alt model telefonda verebilirsiniz 3500 TL takas desteğinin reklamını yapmıyor MediaMarkt mağazaya gidip yararlanabilirsiniz. Örneğin iPhone 7 Plus verdiniz 4400 TL + 3500 TL takas desteği ile 8000 TL civarında indirim oluyor telefon satmaya uğraşmak gibi dertleriniz de olmuyor.
Nasılsın yani hocam? Media Markt'tan ayrı Samsun'daki ayrı indirim mi alıyoruz? Media Markt bizim arkadaşın s9+ telefonu için 9k indirim vermişti, buna ek olarak Samsung'dan 3500 TL geri ödeme ya da indirim çeki mi alacak?

Nasılsın yani hocam? Media Markt'tan ayrı Samsun'daki ayrı indirim mi alıyoruz? Media Markt bizim arkadaşın s9+ telefonu için 9k indirim vermişti, buna ek olarak Samsung'dan 3500 TL geri ödeme ya da indirim çeki mi alacak?
Hayır hocam S9+ için 9K verdilerse o 3500 TL değişim kampanyasınıda dahil edip total rakam söylemişlerdir. 3500 TL değişim desteği olmasa 5000 TL civarı bir şey teklif ederlerdi muhtemelen. Bu 3500 TL takas desteği normalde Samsung Online de var Hepsiburada gibi yerlerde yok MediaMarkt'ta olduğu da bilinmiyor gidince öğreniyorsun.

Geri
Yukarı