Galaxy S23+ kamerası titriyor ve hareket ediyor

Nobilium

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 1-2 aydir sadece Snapchat'te yaşadigim bir problem şu an telefonun kamera uygulamasinda da oluyor ve aşırı rahatsiz olmaya başladım. Hangi uygulamada kamerayi açsam telefonun kamerasi bildiğin arama geliyormuşçasina tirrr tirrr titriyor ve görüntü de ayni zamanda titriyor. Bunun yaninda kamera uygulamasinda 12MP ve 50MP arasında geçid yaparken kameramin da hareket ettigini fark ettim, benzer modellerde bu hareketi gozlemlemedim. İkisinin de vidoesunu birakiyorum. Yaşayan ve cozen oldu mu bunu ne yapmam lazim? Telefon modeli Galaxy S23+.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediginiz ayari bulamadim. Sert darbe almadi telefon hiçbir iki defa evde duşurdum onu eski telefonumda da cok oluyordu ama basina bir şey gelmedi Note 20 idi o da. Tamiri için para isterler mi? Ona gore garantiye vermem en azindan garanti kaydı oluşmasin cihaza, yeni seriler gelince degişimde veririm samsunga.

Düşürmüşünüz işte ne zaman ne olacağı belli olmuyor 1 metre altında bile düşse bu durumlar yaşanabilir.

Daha once degisim kampanyasindan yararlandim ve inanin üstün körü bakiyorlar, fark edilmez bile. Ki dediginiz ayari kapatinca sorun cozuluyorsa hiç anlaşilmaz.

Bu arada simdi fark etrim alttaki mercek de hareket ediyor 14-50M degisirken.

Video sabitlemeyi kapattım goruntu sabitlemeyi bulamiyorum. Sorun devam ederse yazarim.

S23FE hakkında bilgim yok ancak S20FE gibi modeller çift OIS destekliydi, bu cihazda bu durum varsa olabilir. Hocam tek tık ile açılan bir özellik fark etmemeleri zor fakat siz bilirsiniz.

Hocam cihazı garantiye vermelisiniz bir şekilde çare bulunmalı. Ayrıca telefonun ön tarafında sağ üst kısmına mıknatıs yaklaştırarak şu anlık titremeyi çözersiniz OIS açıkken. Servise vermemek hata.
Samsungcare+ bitmesine 18 gun var, ucretsiz onerim yapar mi ?

Lenslerin hareket etmesi s23 kullanan bir arkadaşimda daha oluyor sordum kontrol etti. Ama titreşim bi bende var galiba. Onunla ilgili sorun yasayan insanlar da var internette. Bazilari normal demis.

Samsungcare+ bitmesine 18 gun var, ücretsiz onerim yapar mi?

Lenslerin hareket etmesi S23 kullanan bir arkadaşimda daha oluyor sordum kontrol etti. Ama titreşim bir bende var galiba. Onunla ilgili sorun yasayan insanlar da var internette. Bazilari normal demis.

Yapar zaman kaybetmeden gidin.

Yeni konular

Geri
Yukarı