Galaxy S3 CyanogenMod 11 nasıl sıfırlanır?

Ahmet Öztürkk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dün gece kurmuş olduğum C11 modunu nasıl sıfırlarım? Yani mod aynı kalsın fakat veriler silinsin gibi, ben ayarlar diyorum fabrika ayarları sıfırla gibi bir şeyler diyor ama yani sıfırla dersem geri en baştaki halini mi alır yoksa mod kalır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mod kalır, veriler silinir. Mod derken ROM olarak yükledin değil mi?
Aynen öyle hocam rom olarak yükledim.

Aynen öyle hocam rom olarak yükledim.
Bir de sayacı sıfırlamak istiyorum ve bunun içinde triangle away programını kullandım. Cihaz modeli S3 ben programı açarken update gibi bir şeyler istiyor ve kabul ediyorum kabul etmezsem olmuyor daha sonra reset'e bastığımda contine diyorum daha sonra uygulama durduruldu hatası veriyor ve bunu 3-4 kez denedim yine aynı sizce sayaç sıfırlandı mı ?
Kusura bakmayın çok fazla konu açmak istemedim hocam, vereceğiniz cevaplardan Allah razı olsun.

Sayacı sıfırlama nedeni nedir? Eğer garanti durumları için soruyorsan;
Garantiye vereceğiniz zaman Sammobile üzerinden indirdiğiniz orjinal s3 romunu Odin ile yüklediğinizde hepsi sıfırlanmış olur zaten.

Sayacı sıfırlama nedeni nedir? Eğer garanti durumları için soruyorsan;
Garantiye vereceğiniz zaman Sammobile üzerinden indirdiğiniz orjinal s3 romunu Odin ile yüklediğinizde hepsi sıfırlanmış olur zaten.
Selamın aleyküm hocam sayacı sıfırlarsam garanti geri gelirmiş. Bir video da izledim ha bide bir forumda gördüm dediler ki dili ingilizce yap tekrar dene yaptım bende aynı şeyleri oldu sonra telefon yeniden başlatılıcak dedi ve bu sefer tuhaf bir ekran geldi benden ses açma ve ya ses kısma düğmesine basmamı istedi bende ses açma ya bastım tel açıldı acaba diyorum şimdi sayaç sıfırlandı mı ? Birde telefonu şimdi sıfırlamak istiyorum yedekle ve sıfırla'dan eğer bunu yaparsam yine aynı şeyleri yapmam gerek değil mi ?

Recovery menüsüne girip (ses açma + home tuşu + power tuşu) wipe data/factory reset, wipe cache partition reset ve wipe dalvik cache işlemlerini yaptıktan sonra CM kalacak ancak telefon ilk açılıyormuş gibi olacaktır.

Recovery menüsüne girip (ses açma + home tuşu + power tuşu) wipe data/factory reset, wipe cache partition reset ve wipe dalvik cache işlemlerini yaptıktan sonra CM kalacak ancak telefon ilk açılıyormuş gibi olacaktır.
Dediğinize saygı duyuyorum ancak ben şunu söylemek istiyorum, dün gece telefona CM11 kurdum sıkılmıştım (4.3)'ten kurduktan sonra rehber falan hepsi gitti ama neyse dedim, şimdi de telefonu yedekle ve sıfırla bölümünden fabrika verilerine sıfırla seçeneğine tıklayıp yine aynı rom kalacakmış Recep hocam dedi. Ben diyorum ki eğer sıfırlarsam sayaç da değişiklik olur mu ? Az önce sanki sayacı sıfırladım ve sıfırladığı mı nereden anlarım ?

Telefon kapalıyken ses kısma-home ve açma tuşuna bas. Sonra gelen ekranda ses açma tuşuyla devam et. Orada count ile biten bir satır var orada kaç kere rom atıldığını yazar.

Şimdi anladım telefonu download modda açın, CUSTOM BINARY DOWNLOAD: Yes (8 counts) buna benzer bir yazı var ve yanında 0/no tarzı bir şey yazıyorsa sıfırlanmış demektir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı