Galaxy S3 GT-I9300 ROM Önerisi

stillwerise44

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Telefonu 2014'ten beri kullanıyorum ve doğal olarak bir yavaşlama yaşıyorum. Ayrıca Android sürümüm 4.3 Jelly Bean olduğu için çoğu yeni uygulamayı yükleyemiyorum. Açıkçası bir ROM arayışına girmemin asıl sebebi de uyumluluk problemleri. Eğer bir ROM yüklersem bu uyumluluk sorunlarını giderebilir miyim? Giderebilirsem önereceğiniz bir ROM var mı? Cevaplarsanız çok sevinirim.

Daha önce hiç ROM tecrübem olmadı, güvenlik noktasında ne durumdadır LineageOS?
LineageOS aslında ellenmemiş saf Android tecrübesi sunan kolay derlenebilir bir Custom ROM. Özellikle farklı cihazlarda saf Android deneyimi elde etmek isteyenler tarafından oldukça tercih edilen bir dağıtımdır. Eğer aynı Android sürümüne ait Ressurection Remix ile LineageOS dağıtımını bulursan kesinlikle RR'ı seçmeni tavsiye ederim. Saf Android'i tamamen istediğin gibi şekillendirmene yarayan tonla özelleştirme ayarını içinde barındırıyor. LOS ise sadece saf Android. Başka bir avantajı yok. :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı