Galaxy S3 Güncelleme

baybarsyontar

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Ogrenci
Merhabalar, ben telefonumu Root'ladım ve güncelleme denetleye basınca bu cihaz modifiye edilmiş hatası veriyor. Olur da 4.4 gelirse ben 4.4'ü Rom yükler gibi SD Card'a atıp öyle güncelleyeceğim değil mi ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Edenclaw, yanlış biliyorsun. Root işlemini kaldırmak için Odin ile Stock Rom yüklenmeli. Sıfirlansa bile Root kalacaktır.

Ayarlar bölümünden "Yedekle ve Sıfırla" başlığı altından sıfırlayın ve "Modifiye edilmiş." yazısı gidecektir.

- - - Güncellendi - - -

Edenclaw, yanlış biliyorsun. Root işlemini kaldırmak için Odin ile Stock Rom yüklenmeli. Sıfirlansa bile Root kalacaktır.
Hayır. Bende S3 kullanıyorum. Ben bu şekilde çözüyorum.

Ben SlimBean 4.3 kullanıyordum.

Dün akşam SlimKat 4.4.2 yükledim. İkisi de güzel. İkisinden birini yükleyebilirsin.

Ben SlimBean 4.3 kullanıyordum.

Dün akşam SlimKat 4.4.2 yükledim. İkisi de güzel. İkisinden birini yükleyebilirsin.

SlimBean 4.3'e baktım fakat çok karanlık geldi gözüme, problem olmazsa SlimKat 4.4.2'den bir kaç fotoğraf atabilir misiniz ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı