Galaxy S3 İle Gelen SuperSU Uygulaması Nedir?

TheEB

Kilopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Selam arkadaşlar ben daha yeniyim de bana yurt dışından Samsung Galaxy S3 geldi kayıt yaptırmak gerekiyordu. Bir telefon servisine verdim aldığım zaman içinde SuperSU diye bir uygulama vardı.

Uygulamayı kaldıramıyorum ne işe yarar nasıl kaldırabilirim zararlı mı? Yardımlarınızı bekliyorum..

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonuna IMEI atmak için root yapılmış yüksek ihtimalle. Genelde telefoncuların bir kere eline telefon geçtikten sonra modem dosyalarınıda değiştiriyorlar. Modem dosyası değiştiği için artık telefonunuza yazılım güncellemesi yapamazsınız. SuperSu uygulamasına gelince uygulamaya girip ayarlar sekmesinden komple silebilirsiniz ancak silmenize gerek yok.

Yurtdışı telefonu olduğu için garantisi yok. Supersu root uygulamasıdır herhangi bir zararı yoktur. Kaldırmanıza gerek yok root olayını biraz araştırırsanız iyi bir şey olduğunu anlarsınız.

SuperUser yada SuperSu bir root uygulamasıdır telefoonun şuanda rootludur kaldırmana gerek yok zararıda yoktur telefona yüklü orjinal romu düzenlemek için yüklenmiştir kurcalamadığın sürece sıkıntısı yok

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı