Galaxy S4 (I-9500) Android 5.0 Rusyo Romu Nasıl Yüklenir?

Furkan ERTAN

Hectopat
Daha fazla  
İlk olarak herkese selamlarımı ileteyim.
Arkadaşlar sizlere bir sorum olacak. Bende SAMSUNG GALAXY S4(I-9500) var. S4'e Rusya üzerinden Lollipop güncellemesi gelmiş. Bende sammobile sitesinden orjinal romuna baktım. Romuda indirdim. Daha sonra internette S4'e 5.0 güncellemesi nasıl yapılır diye araştırdım ama pek fazla bilgi bulamadım. Sizden ricam bana rom nasıl yüklenir? , nelere dikkat edilmesi gerekir? bunları söylerseniz çok sevinirim.

Bu arada telefon bilgilerimi de yazıyım;
- Galaxy S4 (I9500)
- Exynos İşlemci
- Android 4.4.2
- Telefonum yurt dışı değildir.
- Garantisi de bitmiştir.

Yardım olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

Detaylı anlatımlar bulabilirsin internetde araştırırsan. Tabi ki bu tür işlerde risk var ama bu risk göze alınabilinir bir risk bence. Sadece dosyaları güvenli yerlerden indirirsen işini daha sağlama almış olursun. Bir de yorumlara bakmanı tavsiye ederim, deneyip de yorum atanlar olmuştur.

Detaylı anlatımlar bulabilirsin internetde araştırırsan. Tabi ki bu tür işlerde risk var ama bu risk göze alınabilinir bir risk bence. Sadece dosyaları güvenli yerlerden indirirsen işini daha sağlama almış olursun. Bir de yorumlara bakmanı tavsiye ederim, deneyip de yorum atanlar olmuştur.
Teşekkürler deniycem.

Zaten bir sorun çıkarsa telefona geri Türkiye Kitkat romunu yükleyebilirim dimi?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı