Galaxy S4(i9500) rusya rom ile android 5.0 güncelleme hatası

sadecelink

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
Merhabalar,
Rusyada i9500 için Android 5.0 OTA üzerinden dağıtılmaya bağladı bende hemen rusya romu indirip kurarak güncellemeyi edinmeye çalıştım fakat güncelleme kurulum aşamasında %30 a gelir %0 a dönüyor tekrar %30 a gelip "Hata!" diyerek yeniden başlıyor ve hala 4.4.2 de kalıyor. Acaba bir yerde hatamı yapıyorum 3 kere denedim. (Güncelleme Kies de bulunmuyor)
Şimdiden Teşekkürler :)

Merhabalar,
Rusyada i9500 için Android 5.0 OTA üzerinden dağıtılmaya bağladı bende hemen rusya romu indirip kurarak güncellemeyi edinmeye çalıştım fakat güncelleme kurulum aşamasında %30 a gelir %0 a dönüyor tekrar %30 a gelip "Hata!" diyerek yeniden başlıyor ve hala 4.4.2 de kalıyor. Acaba bir yerde hatamı yapıyorum 3 kere denedim. (Güncelleme Kies de bulunmuyor)
Şimdiden Teşekkürler :)

Not: Kusura bakmayın internetimde bi sıkıntı var 2 defa yazmışım

Son düzenleme:
Rusya'da dağıtılan rom sizin cihazla uyumlu olmadığı için yükleyemiyorsunuz. Cihazın sadece S4 olması yetmiyor. S4 kendi içinde de farklı modellere ayrılıyor. Siz sadece custom rom kurabilirsiniz.

Modeller i9500 herhangi bir farkı yok, hem bazı arkadaşlarım hatasız bir şekilde kurmuş.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı