Galaxy S5 vs Xperia Z2

onurhan00

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaslar 2 haftaya telefon alicam fakatcogu arkadas s5 al diyor sizce hangisini almaliym yapacagim islemler oyun facebook internet film izleme vs.vs

Geçen benzeri bir konu açılmıştı. @xenia'in bir arkadaşı S5 almıştı Z2'ye bir ton laf edip. Servise götürdü bir hafta geçmeden. Kapak oldu yani. Z2 daha iyi S5'ten. S5 alırsan servis yolunu iyi ezberle.

Kamera olarak Z2 daha iyi,
Malzeme kalitesi olarak Z2 daha iyi,
Güncelleme desteği olarak Z2 daha iyi.

Aklıma gelenler bunlar birtek S5 in işlemcisi 2.5 GHz, Z2 2,3 GHz. Bunun da sana günlük kullanımda herhangi bir fark yaratmaycağını biliyorsundur zaten.

Ayrıca Z2 çok daynıklı bir telefon, göğüs mesafesinden yüzüstü düşmesine rağmen birşey olmuyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

S5'in düşme testini bulamadım sen aratarak bulabilirsin ama Z2 kesinlikle ve kesinlikle daha dayanıklı. Benim S5 hakkındaki kişisel görüşüm ise S5 in plastik olmasıdır.

Seçim senin.

Ailemizde herkeste Samsung var ve tek kelimeyle söylüyorum bir daha almam. Arayüzü kasıyor desteği yetersiz malzeme kalitesi kötü. Hepsini geçtim bada kullanıcılarını yüzüstü bıraktı. Samsung insanları para kaynağı olarak görüyor o kadar çok reklam yapıyorlar ama her şey parayı alana kadar.

Biz ne dersek diyelim bir çok ''Forumdaş'' gidip kendi bildiğini alıyor sonra burasını ağlama duvarına çeviriyor.
Amacı bizim s5 mükemmel dememiz ve kendini haklı bulup ego tatmini yapmak.

Geçen benzeri bir konu açılmıştı. @xenia'in bir arkadaşı S5 almıştı Z2'ye bir ton laf edip. Servise götürdü bir hafta geçmeden. Kapak oldu yani. Z2 daha iyi S5'ten. S5 alırsan servis yolunu iyi ezberle.

S5 kullanmaya başlayalı 3 ay oldu. Hiçbir şikayetim yok şuan, gayet memnunum yani. "S5 alırsan servis yolunu iyi ezberle." demek yanlış olsa gerek, çünkü ben yaşamadım o tarz veya herhangi bir sorun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı