Galaxy S6 arkasında yer alan bandrol, 1500 mAh bilgisi

Antutu uygulamasına güven olmaz, CPU-Z programından telefonun donanım özelliklerinin fotosunu atabilir misin? Bir de Geekbench 3 testinde aldığın sonuçlar çok iyi değerler, boşuna bu kadar takıyorsun üzerindeki etiketi, etikette yanlışlık var.
Geekbench ı ekledim. Bu arada biraz önce antutu'dan 80 bin aldı. Ama şu batarya hala kafama takılan soru. :( bi de Antutu da arka kamera 8 mp olarak gösteriyor. Normalde 16 olması gerekiyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20160505-063443.png
    Screenshot_20160505-063443.png
    71,1 KB · Görüntüleme: 119
Sıkıntı yok kendim görerek vatandan aldıgım s6 geekbench 3 te single-core score 1497 multi-core score 4986 aldı hemen hemen aynı sayılır sıkıntı yok yani aradaki fark da senin uygulama farklılıgından kaynaklanıyor olabilir.

Telefon orjinal sıkıntı etme. Geekbench 3 skoru sahte bir telefonun alacağı bir telefonun işi değil. Antutuya güven olmaz demekten bıktım artık. Telefonun çekim kalitesini fotoğraf çekerek anlayabilirsin, 8 MP değil, 16 MP değerine sahip bir telefon ve kamera konusunda muazzam bir telefon.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı