Galaxy S7 Android 9.0 Ne Zaman Gelir?

Anladım. Gelseydi güzel olurdu. S7 kullanıyorum ve hala istediğim şeyleri takılmadan yapabiliyor. Böyle bir yazılımın gelmesi telefon için iyi olurdu.

Note FE portu kullanıyorum.
Nasıl yükledim? Ihm, şöyle; gerekli ayarlamalardan sonra PC'den Odin ile telefonuma Custom Recovery(TWRP) attım. Ondan sonra Custom ROM'u TWRP'den flashladım.
Bu işlemi yaparsanız Knox kilidini kırmış gibi olucaksınız ve telefonunuz eskisi gibi olmayacak.
SPay ve Güvenli Klasör gibi Knox uygulamaları çalışmayabiliyor.

İnternette araştırırsanız rehberleri var.
Yarım sene önce S7'imde takılmalar başladığından Custom ROM kullanmaya başladım. Kasma vesaire yaşamıyorum artık.

Note FE portu kullanıyorum.
Nasıl yükledim? Ihm, şöyle; gerekli ayarlamalardan sonra PC'den Odin ile telefonuma Custom Recovery(TWRP) attım. Ondan sonra Custom ROM'u TWRP'den flashladım.
Bu işlemi yaparsanız Knox kilidini kırmış gibi olucaksınız ve telefonunuz eskisi gibi olmayacak.
SPay ve Güvenli Klasör gibi Knox uygulamaları çalışmayabiliyor.

İnternette araştırırsanız rehberleri var.
Yarım sene önce S7'imde takılmalar başladığından Custom ROM kullanmaya başladım. Kasma vesaire yaşamıyorum artık.

Tabii bunun zararları da var. Samsung Pass gibi Knox'u kontrol eden yazılımları kullanamıyorsunuz.

Tabii bunun zararları da var. Samsung Pass gibi Knox'u kontrol eden yazılımları kullanamıyorsunuz.
Benim yazımı alıntılayınca benimkine ek belirtiyorsunuz diye anlıyorum ama ben zaten belirtmiştim.

Ayrıca Samsung Pass'in Google tarafında güzel alternatifi var. Eksikliğini bile hissetmemişim. Siz diyince farkettim.

Benim yazımı alıntılayınca benimkine ek belirtiyorsunuz diye anlıyorum ama ben zaten belirtmiştim.

Ayrıca Samsung Pass'in Google tarafında güzel alternatifi var. Eksikliğini bile hissetmemişim. Siz diyince farkettim.
Bankacılık işlemleri için güvenli mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı