Galaxy S7 durduk yere kapanıyor

gurkananl

Hectopat
Daha fazla  
Telefonu kullanırken birden durduk yere kapanıyor. Normalde bataryadan dolayı olur ama bendeki durum biraz karışık. Yaklaşık 2 saat oyun oynadım ve şarjım yeni bitti gayet iyi gidiyor bataryası.
Telefon çok nadir, neredeyse 14 günde bir ana ekranda yada sosyal medyada fark etmeksizin birden bire kapanıyor açmaya çalıştığımda tepki vermiyor, belli bir süre geçtikten sonra denediğimde açılıyor. Ya da şarja bağladığımda batarya %50'de iken kapandıysa %50 görünüyor telefon açıldığında da %50 olarak gösteriyor kullanmaya devam ediyorum.
Sorun ne olabilir?

(Samsung Galaxy S7 G930F)

Son düzenleyen: Moderatör:
S7 ve S7 Edge'de kronik anakart sorunu var. Garanti dahilinde servise gönderdiğinizde anakart değişimi yapılmaktadır. Benzer durumu geçen yıl yaşayan arkadaşım vardı, anakart ve ekranı değiştirip göndermişlerdi.

Bu da bana ilk aldığımda oluyordu daha sonra olmadı. Tabi şimdi garanti de bitti, 3 yıllık cihaz.(İlk S7'lerden) Benim cihaza da anakart değişimi yaparlar mı acaba?

S7 ve S7 Edge'de kronik anakart sorunu var. Garanti dahilinde servise gönderdiğinizde anakart değişimi yapılmaktadır. Benzer durumu geçen yıl yaşayan arkadaşım vardı, anakart ve ekranı değiştirip göndermişlerdi.

Benim telefonum Garanti kapsamında değil şuan. Sanırım telefon fiyatı kadar bir ücret isteyecekler benden. En iyisi elde patlayana kadar kullanmak sanırım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı