Galaxy S7'den hangi cihaza geçmeliyim?

Bütçe
Kesin bir bütçe belirlemedim, cihazlara göre seçim yapacağım.
Bence eleye eleye gidelim. Senin elinde bir amiral gemisi cihaz var, Realme Race, düz S21 ve Redmi K40 elindeki cihazdan geçince bazı özelliklerde mutsuz edebilir; bence bu sınıfı elemelisin. iPhone`larda da pek niyetli değilsin gibi, onları da çizelim. Bence en mantıklısı Oneplus 9 Pro, Mi 11 Pro, Find X3 Pro, Zenfone 8 Pro üzerinden tercih yapmak olur. Yerinde olsam Find`ı seçerdim ancak yine de zor bir tercih.
Düz S21 rezil, alınacaksa Ultra alınmalı.
Arka kapak plastik, ekran da FHD+ olmuş düz S21`de. Eski serilere göre fena downgrade yemiş telefon.

Bence eleye eleye gidelim. Senin elinde bir amiral gemisi cihaz var, Realme Race, düz S21 ve Redmi K40 elindeki cihazdan geçince bazı özelliklerde mutsuz edebilir; bence bu sınıfı elemelisin. iPhone`larda da pek niyetli değilsin gibi, onları da çizelim. Bence en mantıklısı Oneplus 9 Pro, Mi 11 Pro, Find X3 Pro, Zenfone 8 Pro üzerinden tercih yapmak olur. Yerinde olsam Find`ı seçerdim ancak yine de zor bir tercih.

Arka kapak plastik, ekran da FHD+ olmuş düz S21`de. Eski serilere göre fena downgrade yemiş telefon.
Tercihlerimi dediğin şekilde kurdum ancak elit sınıfa (V70, N21U, Mix4) ve katlanabilenlere çıkmaya gerek olup olmadığı noktasında kararsız kaldım.

Abartılı fiyat ile gelmezse katlanır telefon iyi olabilir ancak (fiyat farkı az olmadığı sürece) elit sınıfa çıkmaya gerek yok bence. Artık o kadar fark olmuyor bence, üst segment telefonlar (ve Pro modelleri) yeterince kaliteli ve iyi zaten.

Arkadaşlar merhaba, sıfır bir cihaz almak yerine elime geçen ve hasarlı olan Galaxy S20 Ultra 5G ve Galaxy S10E cihazların onarımını gerçekleştirdim ve kendime ayırdım. Sadece su geçirmezlik soru işareti, onun dışında sıfır eşdeğeri oldu cihazlar. İyi ki de böyle yapmışım, Mi 11 bence abartılı bir fiyatla geldi. Hem aksesuarlarım da eskiydi, onları da yenilerim. Önerileriniz için teşekkür ederim hepinize.

Ayrıca ekran sararması olduğunu söylediğim S7`nin de ekranını değiştirdim, telefonun geneli zaten iyi kondisyondaydı.

@perspektive S7'nin pilini değiştirmek için nereyi tavsiye edersin?
Ben Türkiye dışında ikamet ettiğim için çok bilgim yok maalesef, ayrı bir konu açarsan daha sağlıklı bilgi alabilirsin. Biraz el yatkınlığın varsa gerekli alet ve parçaları temin ederek kendin de değiştirebilirsin ayırca, aşırı zor değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı