Galaxy S8 Isınma Sorunu

Hocam G6 da kronik sorun duymadım siz duydunuz mu?
Ben duymadım ancak satışlar yinede iyi gitmediği için milyonlarca dolar zarar etti firma. Bu arada ben hala G2 kullanıyorum bataryadan memnunum ancak muhtemelen ısınmadan dolayı oluşan sarı çizgi bulunuyor. Custom ROM'lardan dolayı olacağını da sanmıyorum. Ha, bu arada şimdi birde titreşim motoru bozulmuş. Telefon titrerken sanırsın mors alfabesiyle mesaj yolluyor :).

Guc test programlarinda alacaginiz degerler genelde maximum sicaklik degerleridir. Gunluk kullanimda kolay kolay o degerlere ulasamazsiniz. Ekranin isinip da arkanin isinmamasi ise donanim mimarisi ile ilgili. Degerlerde herhangi bir anormallik yok.

@SunSet 2,5 yıldan fazla G2 kullandım, bu 2017 Ekim ayına kadarda G2 kullandım. Daha sonra G2 kendi kendine ekranı bozuldu ve bataryada miladını doldurunca telefonu değiştirmek zorunda kaldım. J7 Prime aldım sonra, şimdi de S6 kullanıyorum.
Hocam J7 Prime nasıl telefondur? Peder bey için alacağız bugün ve kafamda J7 Prime ile LG Q6 var. Turkcell'den kontratlı olarak alacağız biraz tuzlu olacak ama mecburi. Siz beğendiniz mi J7 Prime'ı?

@The Magician Q6 alma, donanım olarak çok kötü, J7 Prime batarya dışında bir artısı olmayan bir model, babanın işini görür tam olarak bu kitle için hitap eden bir model aslında. Kamerası berbattı açıkçası, bu yüzden ben değiştirdim. Diğer türlü şebeke çekimi ve batarya konusunda çok iyiydi. Ahize sesi fazla gelmiyor telefonun birini ararken ya da telefona cevap verirken ekstra ses düzeyini artır seçeneğine basman gerek, bu şekilde ahize kısmının sesi iyi geliyor. Ekranı diğer Samsung modelleri gibi Amoled değil, PLS ekran kullanıyor, bu ekranda bir Amoled değil ama çok kötü değil, parlaklık seviyesi biraz daha yüksek olabilirdi yine bana göre, babanın işini görecek bir telefondur. Normal kullanımda kolay kolay ısınmayan bir model, işlemcisi oldukça serin. GPU bakımından ise iyi değil, baban oyun oynamazsa sorun olmaz.

@The Magician Q6 alma, donanım olarak çok kötü, J7 Prime batarya dışında bir artısı olmayan bir model, babanın işini görür tam olarak bu kitle için hitap eden bir model aslında. Kamerası berbattı açıkçası, bu yüzden ben değiştirdim. Diğer türlü şebeke çekimi ve batarya konusunda çok iyiydi. Ahize sesi fazla gelmiyor telefonun birini ararken ya da telefona cevap verirken ekstra ses düzeyini artır seçeneğine basman gerek, bu şekilde ahize kısmının sesi iyi geliyor. Ekranı diğer Samsung modelleri gibi Amoled değil, PLS ekran kullanıyor, bu ekranda bir Amoled değil ama çok kötü değil, parlaklık seviyesi biraz daha yüksek olabilirdi yine bana göre, babanın işini görecek bir telefondur. Normal kullanımda kolay kolay ısınmayan bir model, işlemcisi oldukça serin. GPU bakımından ise iyi değil, baban oyun oynamazsa sorun olmaz.
Hocam J5 pro aldık umarım pişman olmayız.

J5 PRO donanım olarak J7 Prime ile aynıdır. 720P ekran dolayısıyla daha performanslı bir modeldir, ekranı da Amoleddir. Batarya olarakta iyidir, 2 GB RAM olmasaydı iyi olurdu. Samsung'un yeni arayüzü var, gayet akıcı bir telefon. Kamera olarakta J7 Prime modelinden daha iyidir.

J5 PRO donanım olarak J7 Prime ile aynıdır. 720P ekran dolayısıyla daha performanslı bir modeldir, ekranı da Amoleddir. Batarya olarakta iyidir, 2 GB RAM olmasaydı iyi olurdu. Samsung'un yeni arayüzü var, gayet akıcı bir telefon. Kamera olarakta J7 Prime modelinden daha iyidir.
Babam daha önce LG G3 kullandı. Sürekli donmalar ve telefonun kendi kendine kapanması durumları vardı. Bunda aynı olayları yaşamayız umarım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı