Galaxy S8 normal kullanımda ısınıyor

LOTR Manyağı

Hectopat
Yer
Diyarbakır
Herkese merhaba,

Cihazım Galaxy S8, şarjı Full olduğunda ve normal kullanımda bir gün gidiyor. Kullanıldığında telefonu zorlamayan WhatsApp gibi bir uygulamada bile hissedilecek derecede ısınıyor. Bunları göz önüne olarak bataryası gitmiş diyebilir miyiz? Ayarlardan çok baktım ancak pil sağlığı diye bir ayar görmedim. Fikri olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba,

Cihazım Galaxy S8, şarjı Full olduğunda ve normal kullanımda bir gün gidiyor. Kullanıldığında telefonu zorlamayan WhatsApp gibi bir uygulamada bile hissedilecek derecede ısınıyor. Bunları göz önüne olarak bataryası gitmiş diyebilir miyiz? Ayarlardan çok baktım ancak pil sağlığı diye bir ayar görmedim. Fikri olan var mı?
Batarya ölmüş en kısa zamanda değiştir internete woyax Samsung Galaxy S8 batarya yaz en iyi bataryalardan biri

Herkese merhaba,

Hocam S8 serisinin arka tarafı cam mı yoksa metal miydi cam diye hatırlıyorum. Maalesef camlar çok ısınıyor.

Geri
Yukarı