Galaxy S8 vs iPhone SE

Schwerer Gustav

Kilopat
Arkadaşlar merhaba. Geçenlerde bir konu açmıştım orada arkadaşlar öneri yapmıştı ancak önerileri ilettiğim arkadaş cihazları beğenmedi. Aklında Galaxy S8 veya iPhone SE almak varmış. İPhone SE swap cihaza (sadece cihaz kutu, şarj adaptörü vs yok) 1000 lira, çiziksiz full kutulu garantili Galaxy S8 için 2400 lira çekmişler. Telefonda Instagram, WhatsApp, internette dolaşma harici hiçbir şey yapmıyor ve iOS denemek istediğini söyledi. Ben de madem alacaksın S11 tanıtılınca S10E düşer onu al dedim ama beklemek istemiyor. Sizce ne yapmalıyız SE mi alınmalı S8 mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de alınmaz. Bütçeniz varsa Redmi Note 8 Pro ya da Mi9t modellerine yönelin.

SE alsın o zaman madem pek telefonla işi yok sosyal medya kullanacak boşa para vermesin. Ayrıca o instagram gölgesi de S8'de garanti çıkacak boşa canı da sıkılmamış olur. :)

SE alsın o zaman madem pek telefonla işi yok sosyal medya kullanacak boşa para vermesin. Ayrıca o instagram gölgesi de S8'de garanti çıkacak boşa canı da sıkılmamış olur. :)
Evet bizim de aklımıza takılan sorun oydu aslında şu amoled yanığı can sıkıcı olacak eğer yaşanırsa. Bu arkadaş telefon şarjdayken de kullanıyor çünkü. Bir yerde cihazı şarjda kullanmanın ekranı kötü etkilediğini okumuştum. Ancak SE’nin de sadece cihaz olarak verilecek olması ekstra kulaklık , şarj aleti masrafı ve pili soru işareti kaldı bizde.

ekran boyutu sorun değil ve oyun oynamayacaksa bense iphone se

SE bu saatten sonra asla alınmaz. Fiyat uygun tamam ama ne bataryası ne ekranı çağ dışı. İkisi arasında kesinlikle S8. iOS denemek istiyorsa en düşük 6S baksın.
Hocam bence de mantıklı olan S8 ama bu ekran yanma olayı kafayı karıştırdı. Almayı planladığımız cihazda bu sorun yok ancak olmaması için ne yapmalıyız bilmiyoruz telefonu otomatik parlaklıkta kullanmaktan başka.
ekran boyutu sorun değil ve oyun oynamayacaksa bense iphone se
Oyun oynamıyor hocam. İstediği şeyler sosyal medya , fotoğraf çekimi vs. Ancak pil durumu , cihazın swap olması ve sadece cihaz olarak verilecek olması kafa karıştırdı.

Hocam bence de mantıklı olan S8 ama bu ekran yanma olayı kafayı karıştırdı. Almayı planladığımız cihazda bu sorun yok ancak olmaması için ne yapmalıyız bilmiyoruz telefonu otomatik parlaklıkta kullanmaktan başka.

Oyun oynamıyor hocam. İstediği şeyler sosyal medya , fotoğraf çekimi vs. Ancak pil durumu , cihazın swap olması ve sadece cihaz olarak verilecek olması kafa karıştırdı.
Etrafımda S8,S9,Note8 olanların hepsinde mevcut bende S8 kullanıyorum bende de var oluyor bir şekilde tavsiye etmem. Siz arkadaşınızı Xiaomi markasını denemesi için ikna edin bence. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı