Galaxy Tab 3 Android sürümü nasıl yükseltilir?

Merhaba. Bende eski bir Samsung Galaxy Tab 3 tablet var. Android sürümünü yükseltmek istiyorum. Nasıl yaparım?

Önce TWRP kumranız lazım ve root atmanız.
Bende de eski Tab3 ve Tab3 Lite modelleri vardı Tab3 modelini 5.0'a yükselttim fakat donmalar olmaya başladı. İşlemde yanlışlık yapmadım. Uygulamalar açık değilken bile RAM kullanımı yüksek sadece tarayıcı kullanacaksanız yapın ama önermem.

Sanal RAM oluşturabilir.

Merhaba. Bende eski bir Samsung Galaxy Tab 3 tablet var. Android sürümünü yükseltmek istiyorum. Nasıl yaparım?
Tablet modeli kodu nedir? Ona uygun bir TWRP ve AOSP tabanlı ROM önerisinde bulunalım. Ama unutma, bu işlemler sonrası tabletini orijinal yazılıma bile döndürsen bazı Samsung özellikleri varsa (Knox gibi) çalışmayabilir. Uyarmadı deme.

Tablet modeli kodu nedir? Ona uygun bir TWRP ve AOSP tabanlı ROM önerisinde bulunalım. Ama unutma, bu işlemler sonrası tabletini orijinal yazılıma bile döndürsen bazı Samsung özellikleri varsa (Knox gibi) çalışmayabilir. Uyarmadı deme.
hocam bende samsung tab 3 lite sm t113 var twrp attım sonra rom attım 7.1 e arttırdım sıkıntısız çalışıyor ama sürümü android 9 üzerine çıkarmam lazım bunun ihtimali var mı

Once TWRP kurman lazim, ondan sonra tabletin icin duzgun calisan bir Custom ROM bulup TWRP ile flashlayacaksin.
hocam romları nerden bulabilirim bana android 9 gerekiyorda

Son düzenleme:

Geri
Yukarı