Galaxy Tab 8 SM-X207 stock ROM yüklenmiyor

zero7

Decapat
Daha fazla  
Merhaba baykar tarafından dağıtılan tablete stock ROM yüklemeye çalışıyorum ancak Odin'de iken fail hatası alıyorum. OEM kilidi ve USB hata ayıklama açık.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-08-09 215044.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-09 215044.png
    111,4 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_20230809_215112.jpg
    IMG_20230809_215112.jpg
    332,8 KB · Görüntüleme: 126
Bootloader sürümünüz 3 ve siz bu cihaza Bootloader sürümü 1 veya 2 olan hiçbir şey flashlayamazsınız.

Sanırım bahsettiğiniz anladım hocam ben ROM ararken bulamadığım için Android 12 versiyonunu yüklemiştim. Bir ara aklıma gelmişti ama sonrasında unutmuşum Android 13 olan versiyonunu başka bir sitede buldum onu yükleyip deneyeceğim şimdi. Teşekkürler hocam iyi sosyaller.

Sanırım bahsettiğiniz anladım hocam ben ROM ararken bulamadığım için Android 12 versiyonunu yüklemiştim. Bir ara aklıma gelmişti ama sonrasında unutmuşum Android 13 olan versiyonunu başka bir sitede buldum onu yükleyip deneyeceğim şimdi. Teşekkürler hocam iyi sosyaller.
Dostum hiç biri işe yaramaz vaktini boşa harcama istersen.
Ekran görüntüsü 2023-08-09 220518.png

Nasıl yani hiç kurulmaz mı?
Paylaştığım resimdeki Bit/SW REV olan kısım bootloader sürümünü göstermekte. Sizin kullandığınız sürüm ise S3CWG2. Yani kısaca bootloader sürüm 3'ten eski bir ROM kurmanızı engelliyor Samsung. Başka bir ROM flashlamaya çalışırsanız da önceden karşılaştığınız hatanın aynısıyla karşılaşırsınız.

Paylaştığım resimdeki Bit/SW rev olan kısım Bootloader sürümünü göstermekte. Sizin kullandığınız sürüm ise s3cwg2. yani kısaca Bootloader sürüm 3'ten eski bir ROM kurmanızı engelliyor Samsung. Başka bir ROM flashlamaya çalışırsanız da önceden karşılaştığınız hatanın aynısıyla karşılaşırsınız.

Hocam şimdi başka bir siteden bir ROM indirdim kurdum ancak Knox manage programı halen iniyor bunun inmesini nasıl engelleyebilirim normalde Root'u Custom recovery üzerinden atarım ancak bu modele uygun recovery bulamadım.

Hocam şimdi başka bir siteden bir ROM indirdim kurdum ancak Knox manage programı halen iniyor bunun inmesini nasıl engelleyebilirim normalde Root'u Custom recovery üzerinden atarım ancak bu modele uygun recovery bulamadım.
Letgo da bu tableti satan bir çocukla konuşmuştum bootloader kilidini kaldırarak uygulamayı sildiğini söylemişti letgo 1 aydan fazla tutmuyor mesajları o yüzden çocuğa dönüş yapamadım aynı soruna bende sahibim 🫤

Yeni konular

Geri
Yukarı