Galaxy Tab A SM-T290 PixelExperience kurulur mu?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
E8500 AMD Radeon HD 7850 2GB Gigabyte 945GCM-s2l 4GB
Merhaba. SMT 290 cihazıma PixelExperience kurabilir miyiz? Sitesinde yok. LineageOS gibi herhangi bir geliştiricinin yaptığı ROM'u kurabilirim. PixelExperience kurmak istiyorum çünkü hem saf Android hem hızlı hem de Google Fotoğraflar sınırsız olduğu için. Kurmasını biliyorum tabletimde TWRP yüklü ROM varsa verir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Merhaba. SMT 290 cihazıma PixelExperience kurabilir miyiz? Sitesinde yok. LineageOS gibi herhangi bir geliştiricinin yaptığı ROM'u kurabilirim. PixelExperience kurmak istiyorum çünkü hem saf Android hem hızlı hem de Google Fotoğraflar sınırsız olduğu için. Kurmasını biliyorum tabletimde TWRP yüklü ROM varsa verir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
Hocam öyle istediğiniz ROM'u istediğiniz cihaza kafanıza göre kuramazsınız. Eğer sitesinde yoksa kurulması tavsiye edilmediği için yoktur. UnOfficial halini bulursunuz o da sorun yaratır sürekli. Cihaz sürekli Reboot atar açılmaz şarjı olduğu halde tepki vermez gibi gibi. Diyeceğim UnOfficial ROM denemeyin.

Hocam öyle istediğiniz ROM'u istediğiniz cihaza kafanıza göre kuramazsınız. Eğer sitesinde yoksa kurulması tavsiye edilmediği için yoktur. Unofficial halini bulursunuz o da sorun yaratır sürekli. Cihaz sürekli reboot atar açılmaz şarjı olduğu halde tepki vermez gibi gibi. Diyeceğim unofficial ROM denemeyin.

Hocam tablette şu an LineageOS var ve LineageOS'un da sitesinde yok @Umut Nas hocamın rehberi ile kurdum ve unoffical ROM sanırsam bir problem yok uzun zamandır kullanıyorum hiç problem çıkarmadı PixelExperience ROM varsa verir misiniz? Bir problem çıkarsa bir şey olmaz tekrar LineageOS yüklerim sıkıntı yok. Sizden ricam ROM varsa verebilir misiniz?

@Umut Nas hocam sizde de bu tablet vardı yardım eder misiniz varsa ROM kurmam için.

Hocam tablette şu an LineageOS var ve LineageOS'un da sitesinde yok @Umut Nas hocamın rehberi ile kurdum ve unoffical ROM sanırsam bir problem yok uzun zamandır kullanıyorum hiç problem çıkarmadı PixelExperience ROM varsa verir misiniz? Bir problem çıkarsa bir şey olmaz tekrar LineageOS yüklerim sıkıntı yok. Sizden ricam ROM varsa verebilir misiniz?
Hocam UnOfficial ROM Portlanmış uyumsuz ROM demektir. Her UnOfficial ROM sorun yapmaz diye birşey yok 4-5 senedir yapıyorum bu işi, bu sebepten ötürü zaten bu cihaza kimse portlamamış PixelExperience ROM'unu o yüzden kuramazsınız.

Hocam yok zaten olsa atarız. Dediğim gibi denesen bile ROM'dan ROM'a farklılık gösterir bu durum. Ayriyetten de UnOfficial olsa bile romlar adam akıllı portlanmadıktan sonra yayımlanmaz. Bir de siz deniyorsunuz ama 3 ayı aşkın süre kullanınca bozulmaya başlıyor.

Geri
Yukarı