SM-T290 donuyor

AGjesurzz

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba,
Biz bu tableti yeni aldık fakat donmalar, kasmalar, takılmalar çok fazla.
Ne yapmamız gerekiyor?
Garantiye gönderirsek belli bir ücret karşılığında bir üst modelini alabilir miyiz?
Şimdiden sağ olun.

Hocam peki Saf Andiroid kuruluyor mu? Galiba One UI 2.1 kastırıyor olabilir.
Aynı tablet yeğenlerimde var, kasması ancak bir problem dahilinde olabilir, bir defasında beni arayıp kastığını söylemişlerdi, uzak masaüstü bağlantısı ile uygulamalara baktım ve galeri uygulamasının tüm hafızayı doldurduğunu gördüm.
Siz de uygulamaları boyuta göre sıralayarak böyle bir problem var mı kontrol edebilirsiniz.
Saf android xda foruma bakmak gerekebilir, veya YouTube'da yakın zamanda bunların custom romları yayınlanabilir çünkü ciddi satış rakamlarına ulaşıyor.

Aynı tablet yeğenlerimde var, kasması ancak bir problem dahilinde olabilir, bir defasında beni arayıp kastığını söylemişlerdi, uzak masaüstü bağlantısı ile uygulamalara baktım ve galeri uygulamasının tüm hafızayı doldurduğunu gördüm.
Siz de uygulamaları boyuta göre sıralayarak böyle bir problem var mı kontrol edebilirsiniz.
Saf android xda foruma bakmak gerekebilir, veya YouTube'da yakın zamanda bunların custom romları yayınlanabilir çünkü ciddi satış rakamlarına ulaşıyor.
Tamam hocam sağolun.

Hocam peki saf andiroid kuruluyor mu? Galiba One UI 2.1 kastırıyor olabilir.

Hocam tablet hala sizdeyse ve kasıyorsa isterseniz saf Android 13 kurmanıza yardımcı olabilirim isterseniz Android 12 de kurabiliriz.
Ben şu an can sıkıntısı nedeniyle tabletime tekrar Android 12 yükledim 13 vardı düşürdüm 12'ye.

Geri
Yukarı