Galaxy Tab S 8.4 ROOT Sorunu

Xoloth

Kilopat
Makaleler
7
Birkaç gün önce Tab S cihazıma Lineage OS yüklemek istedim lakin hiçbir şekilde bilgisayar tableti göremedi. Birçok kablo ve iki tane bilgisayarda denedim lakin en sonunda cihazın teşhir ürünü olduğundan dolayı DATA portunun olmayacağını düşündüm. KingRoot vb. birkaç uygulama denedim lakin yine de ROOT yetkisini alamadım. Bu problemi iki türlü çözebilirim. Ya tableti bilgisayara bir şekilde okutacağım ya da KingRoot benzeri bir uygulama kullanacağım. Yardım edebilecek var mı? Aynı veya benzeri bir sorunla karşılaşmış olan birileri yardım edebilir mi lütfen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bugün eBayden sipariş ettiğim şarj portu geldi lakin hala bir çözüm bulamadım. En az 7 farklı kablo ve 3 farklı bilgisayar denedim. Hepsinde durum aynı. Şarj oluyor lakin bilgisayara takınca batarya simgesinin üstüne çarpı geliyor ve ne şarj oluyor ne de bilgisayar görüyor. Bilgisayarda ise USB aygıtı tanınamadı hatasını veriyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı