Galaxy Tab S5 Android uygulamalar kendi kendine kapanıyor

Kadiroaou

Kilopat
Daha fazla  
Samsung Galaxy Tab S5 tablet kullanıyorum, One UI 2.5 güncellemesi geldikten sonra uygulamaları kullanırken kendiliğinden kapanıyor. 2 kere hard factory reset yaptım, sıfırladım, fabrika ayarlarına döndüm, uygulamaların ön bellek/veri vs temizledim ama aralıklarla uygulamalar kendiliğinden kapanıyor. Acaba tablet mi bozuk yoksa güncellemede mi sorun var?

Samsung Galaxy Tab S5 tablet kullanıyorum, One UI 2.5 güncellemesi geldikten sonra uygulamaları kullanırken kendiliğinden kapanıyor. 2 kere hard factory reset yaptım, sıfırladım, fabrika ayarlarına döndüm, uygulamaların ön bellek/veri vs temizledim ama aralıklarla uygulamalar kendiliğinden kapanıyor. Acaba tablet mi bozuk yoksa güncellemede mi sorun var?
Servise yollayabilirsiniz.

Cihaz softbrick olmus buyuk ihtimal. Yazilim atilinca %90 duzelecektir. Google'a galaxt Tab S5 Firmware yukleme yazarak yapabilirsiniz.

Bir güncelleme geldi düzeldi ilgilenenlere teşekkür ederim. Yalnız bir sıkıntım daha var aldığım ilk günden beri bunu yaşıyorum ve bu tableti kullananların yorumları da aynı sıkıntıyı yaşamışlar örnek ana ekrandan yan sayfadaki uygulamalar kısmına gececeğim takılarak geciyor, ayarları açıyorum takılarak açılıyor. Ağır bir uygulama ne bilim oyun falan oynarken yapsa tablet o kadar güclü değilmiş diyeceğim ama sıradan bir hamlede takılması normal mi? 2 GB RAM boş 40GB alan boş hiçbir şey yüklemedim ayarlarla oynamadım s serisi üst seviye tabletlerden bu tablet cıkalı 1 sene olmuş, 3 bin TL verip takılarak kullanmak can sıkıyor. Kimisi bilerek yavaşlattıklarını söylüyor yenisini alsınlar diye. Aldıktan sonra bu durumu sevmedim ve paraya kıyıp iPad Pro alacaktım tableti iade ettim almadılar daha alalı 5 gün olmuştu halbuki, yasal hakkımı bile kullandırtmıyorlar arkadaş.

Hocam aynı şey bana da oluyor bende birçok kez resetledim tablet en son sürüm Lenovo Tab M10 Android güncelleme matrixinde daha güncelleme gelmeyeceği yazıyor ben aynı yazılımı tekrar atsam düzelir mi?

Cihaz softbrick olmus buyuk ihtimal. Yazilim atilinca %90 duzelecektir. Google'a galaxt Tab S5 Firmware yukleme yazarak yapabilirsiniz.

Hocam aynı şey bana da oluyor bende birçok kez resetledim tablet en son sürüm Lenovo Tab M10 Android güncelleme matrixinde daha güncelleme gelmeyeceği yazıyor ben aynı yazılımı tekrar atsam düzelir mi?
Yüksek ihtimal düzelir. Garantisi varsa garantiye gönderin eğer yoksa yazılım yüklemeyi deneyin. Forumlarda rehberler mevcut.

Geri
Yukarı