iPhone 7'de uygulamalar kendi kendine kapanıyor

FurkanCamur

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Sizlere bir sorum olacaktı. iPhone 7'im var fakat bazı uygulamalar kendi kendine durduk yere kapanıyor. Sorunu ne olabilir acaba bilgisi olan var mı? İlginiz için teşekkür ederim.

Açıkken mi kapanıyor arka planda mı kapanıyor? iPhone 6 kullanıyorum bir kere açıkken kapanma olayı yaşadım onda da sınırları cidden zorlamıştım.

Açıkken mi kapanıyor arka planda mı kapanıyor? iPhone 6 kullanıyorum bir kere açıkken kapanma olayı yaşadım onda da sınırları cidden zorlamıştım.

Normal şekilde kullanıyorum Facebook ve instagrama girdiğim zaman bir süre sonra kendi kendine kapanıyor.

Telefonunuzun alanı dolmuş olabilir. Virüs bulaşmış olabilir. RAM'i yetrsiz olabilir vb.

Alanı dolu değil ve en fazla 10 tane uygulama var.

Pil sağlığı ne durumda? Sağlık çok düşükse güç yetmiyor diye kapatıyor olabilir mi?

Tam da onu diyecektim muhtemelen pil ömrü bitmiştir iç direnç arttığı için pil ısınır ve yeterli enerjiyi veremez telefonda uygulamaları aniden sonlandırır.
@FurkanCamur telefonu kapatıp açtığında şarj yüzdesi değişiyor mu pil sağlığı % kaç gösteriyor ve kullandıkca telefonun arkası ısınıyor mu?

Pil sağlığı ne durumda? Sağlık çok düşükse güç yetmiyor diye kapatıyor olabilir mi?

80.

Tam da onu diyecektim muhtemelen pil ömrü bitmiştir iç direnç arttığı için pil ısınır ve yeterli enerjiyi veremez telefonda uygulamaları aniden sonlandırır.
@FurkanCamur telefonu kapatıp açtığında şarj yüzdesi değişiyor mu pil sağlığı % kaç gösteriyor ve kullandıkca telefonun arkası ısınıyor mu?

Yok hayır ısınma yok, pili de gayet iyi gidiyor.

Normaldir o zaman güç yetmemeye başlamış. Yurtta interneti paylaşıp CS:GO oynadığım için %60'a kadar düşürmüştüm sağlığı telefon işe yaramaz olmuştu diyebilirim. 1 saatte şarjı bitiyor, 6 saatte şarj oluyor, her şey aşırı yavaş.
Yenileme vakti gelmiş eğer yetmiyorsa. Pil gücünü kısmaması için bir ayar vardı sanırım değil mi? Gücü kısma dediğinde ne oluyor peki?

Orijinal pil için %80 çok kötü değil ama iPhone 7 çıkalı uzun zaman oldu muhtemelen pil değiştirmişsinizdir diğer piller için %80 artık ömrünü tamamlamış demektir. İdeal pil kullanımında pilin ömrü 500 döngü veya 2 yıldır.

Orijinal pil için %80 çok kötü değil ama iPhone 7 çıkalı uzun zaman oldu muhtemelen pil değiştirmişsinizdir diğer piller için %80 artık ömrünü tamamlamış demektir. İdeal pil kullanımında pilin ömrü 500 döngü veya 2 yıldır.

Telefon zaten 2 yıllık 2.el aldım ben bunu.

Geri
Yukarı