Galaxy Tab S6 Lite OTG gamepad bağlantı sorunu

TheVibe

Kilopat
Yer
Boston, Massachusetts
Daha fazla  
Meslek
Walter Bishop'un Yanında Laboratuvar Asistanı
Dostlar iyi geceler. Yaklaşık 1 haftadır Monster Pusat gamepad ile (eski versiyon) Galaxy Tab S6 Lite tabletimden OTG kablosu aracılığıyla oyun oynuyorum. Fakat dünden beri OTG bağlantısı çalışmıyor. OTG kablomda sıkıntı yok, Gamepad'de ve Gamepad'in dongle'ında sıkıntı yok, tabletimin Type-C girişinde sıkıntı yok. Kısacası hiçbirinde sorun yok, OTG kablosunu farklı cihazlarda, farklı OTG kablolarını da tabletimde denedim. Tabletin ayarlarında OTG ile alakalı bir şey de bulamadım. Kısacası günlerdir sorunsuz çalışan şey şu an çalışmıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hata ayıklama modu da denediniz mi?

Geliştirici modu açık mı? Derleme numarasına 7 kez tıklayın. Açılması gerekir.

Samsung'un kendi forumunda da o yazıyor fakat ayarlar kısmını altüst ettim fakat bulamadım. Güncellemeden sonra değişti sanırım. Ayarları sıfırladım yine olmadı.
Cihaz hakkında kısmına gelin, derleme veya anabant numarasına yaklaşık 8 defa tıklayın. Geliştirici seçenekleri açılacak, o sekmeden hata ayıklama modunu açabilirsiniz.

Derleme numarasını bulamadım maalesef.
Cihaz hakkında kısmına gelin, derleme veya anabant numarasına yaklaşık 8 defa tıklayın. Geliştirici seçenekleri açılacak, o sekmeden hata ayıklama modunu açabilirsiniz.
Güncellemeden sonra "Yapım Numarası" olmuş şimdi buldum. Hata ayıklama modunu deneyeceğim umarım olur.

Bu mesajı yanıtlamanız için yazıyorum, ayrıca hangi oyunu oynuyordunuz?
Maalesef Hata ayıklama modu da sorunu çözmedi. Minecraft oynuyordum. Oyun orijinal ve oyunla alakası yok eğer onu soracaksanız. Direkt cihaz görmüyor.

Geliştirici seçeneklerinde; biraz daha aşağıda "USB yapılandırmasını seç"e basın, ardından "MTP" seçeneğini seçin.

Geliştirici seçeneklerinde; biraz daha aşağıda "USB yapılandırmasını seç"e basın, ardından "MTP" seçeneğini seçin.
"MTP" seçeneği yok fakat "Dosya aktarımı, USB bağlanma, MIDI, Görüntü aktarımı, Sadece tableti şarj etme" seçenekleri var. Hepsini denedim ama olmadı.

Geri
Yukarı