Galaxy Tab S6 Lite OTG gamepad bağlantı sorunu

Bazen tabletler kendini kısıtlayabiliyor. Tamamen cihaz yazılımı ile ilgili birşey.
Güç modu kapalı veya açık denedim çalışmıyor. Ayrıca sadece Dongle değil. USB belleğim ve kablolu diğer gamepad'im de çalışmıyor. Darbe falan aldı diyeceğim gözüm gibi bakıyorum cihaza. Type-C girişinde de sorun yok, sıkıntısız şarj oluyor. Dün bağlantı sağlarken bugün sağlamaması tuhafıma gitti. Aynı OTG kablosu ve gamepad/USB bellek ile farklı cihazlarda çalışıyor fakat tablette olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç modu kapalı veya açık denedim çalışmıyor. Ayrıca sadece Dongle değil. USB belleğim ve kablolu diğer gamepad'im de çalışmıyor. Darbe falan aldı diyeceğim gözüm gibi bakıyorum cihaza. Type-C girişinde de sorun yok, sıkıntısız şarj oluyor. Dün bağlantı sağlarken bugün sağlamaması tuhafıma gitti. Aynı OTG kablosu ve gamepad/USB bellek ile farklı cihazlarda çalışıyor fakat tablette olmuyor.
Evinizde bilgisayar vb. bir şey ile dosya aktarımı deneyebilir misiniz?

Şarj alması portun kusursuz çalışması demek değil. Şahsen benim X3 NFC cihazımda da şarj alıyordu ama turbo şarj aktif olmuyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evinizde bilgisayar vb. bir şey ile dosya aktarımı deneyebilir misiniz?

Şarj alması portun kusursuz çalışması demek değil. Şahsen benim X3 NFC cihazımda da şarj alıyordu ama turbo şarj aktif olmuyordu.
Bilgisayarda denedim ve sorunsuz dosya aktarımı yapabiliyorum.

Gerçekten ilginç, harici bir program yüklediniz mi OTG ile alakalı?
Hayır ayrıca hiçbir şey yapmadım ve yüklemedim. Dediğim gibi, sorunsuz çalışan şey birden bire çalışmaz hale geldi. Ne tablette sorun var, ne OTG'de, ne de USB bellek/Gamepad/Dongle'da. İşin tuhafıma giden kısmı da bu zaten. Hiçbirinde sıkıntı yok, ama çalışmıyor.

Geri
Yukarı