Galaxy Tab S6 Lite OTG gamepad bağlantı sorunu

Hayır ayrıca hiçbir şey yapmadım ve yüklemedim. Dediğim gibi, sorunsuz çalışan şey birdenbire çalışmaz hale geldi. Ne tablette sorun var, ne OTG'de, ne de USB bellek/Gamepad/Dongle'da. işin tuhafıma giden kısmı da bu zaten. Hiçbirinde sıkıntı yok, ama çalışmıyor.

Hocam bir yandan ders çalışıyorum kafam durdu, ayarlardan Android önbelleğini temizlemeyi deneyebilir misiniz?

Ek olarak: USB dosyaları ile alakalı uygulamaların da verilerini temizleyin. (uygulamalar>sistem ya da tüm uygulamalar)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bir yandan ders çalışıyorum kafam durdu, ayarlardan android önbelleğini temizlemeyi deneyebilir misiniz?

Ek olarak: USB dosyaları ile alakalı uygulamaların da verilerini temizleyin. (Uygulamalar>sistem ya da tüm uygulamalar)
Hocam bu meretle uğraşmaktan gözüme uyku girmedi, yarın da dersim var, erken kalkmam lazım. Yarın deneyip sonucu söylerim. Ayrıca çok teşekkür ederim, dersini de bölmüş oldum kusura bakma. İyi geceler.
Hocam bir yandan ders çalışıyorum kafam durdu, ayarlardan Android önbelleğini temizlemeyi deneyebilir misiniz?

Ek olarak: USB dosyaları ile alakalı uygulamaların da verilerini temizleyin. (uygulamalar>sistem ya da tüm uygulamalar)
Hocam komple ön belleği temizledim olmadı, ayarlardan fabrika ayarlarına döndürdüm yine olmadı, direkt hard reset attım yine olmadı. Kısacası yapmadığım şey kalmadı. Aklım almıyor ya. Her şey sağlam ama olmuyor. Daha 3 gün önceye kadar sorunsuz çalışıyordu. Hard reset bile çözemedi ya anlamadım.

Son düzenleme:
Hocam bu meretle uğraşmaktan gözüme uyku girmedi, yarın da dersim var, erken kalkmam lazım. Yarın deneyip sonucu söylerim. Ayrıca çok teşekkür ederim, dersini de bölmüş oldum kusura bakma. İyi geceler.

Hocam komple ön belleği temizledim olmadı, ayarlardan fabrika ayarlarına döndürdüm yine olmadı, direkt hard reset attım yine olmadı. Kısacası yapmadığım şey kalmadı. Aklım almıyor ya. Her şey sağlam ama olmuyor. Daha 3 gün önceye kadar sorunsuz çalışıyordu. Hard reset bile çözemedi ya anlamadım.
Hocam belki sorun kablodadır?

Ya yazılımsal ya donanımsal bir hata. ROM atmak son çare.
Ben denediğim 2 OTG kablosunda da herhangi bir sorun olması ihtimaline karşı başka kablo da alıp deneyeceğim. Umarım olur. Teşekkürler yardımın için, gelişme olursa yazarım.
Ya yazılımsal ya donanımsal bir hata. ROM atmak son çare.
Hocam bilmediğimden soruyorum, belki bilginiz vardır. Bu sorun benim hatam dahilinde olmadı, sorunsuz çalışırken birden bire ortaya çıktı. Ürünün hala garantisi var, zaten 4 aylık cihaz. Yetkili servise götürsem kullanıcı hatası derler mi acaba? Ücretsiz yaparlar mı?

Son düzenleme:
@TheVibe garantiye gönderebilirsiniz. Fiziksel hasar yoksa bakarlar.

Geri
Yukarı