Galaxy W E-Posta Ekleyemiyorum

AuxutTR

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Young Guru Academy' de Volunteer
Merhaba gençler bu gün YGA'dan yga uzantılı e-postamı aldım ve e-posta hesabımı telefonuma eklemek istiyorum. Ancak telefonumda E-Posta uygulaması yok ayarlarda hesap ekle dediğimde e-posta hesabı çıkmıyor seçenekler arasında. Telefonu fabrika ayarlarına çevirmeme rağmen yinede olmadı. Ne yapmalım ?:confused:

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet eminim o yüzden işin içinden çıkamadım. Mesela ana ekran üzerine widget eklemek istediğimde e-posta var. Widgeti ekliyorum ancak üzerine tıkladığımda hareket yok. E-Posta 'nın eskiden menüde olduğunu hatırlıyorum ama şimdi bulamıyorum telefonu fabrika ayarlarına sıfırladım ancak yine de bir şey değişmedi :( Ayarlarda ''Hesap Ekle'' kısmında da ''e-posta'' sekmesi yok. :(

Uygulamayı geri yükleyebilmenin bir yolu var mı ?

Outlook 'u denedim ancak hesabım exchance bir hesap olduğu için sanırım sadece office365 üzerinden giriş yapılabiliniyor. Google 'ın kendi (stock romla gelen) e-posta uygulaması playstore 'da yok. Kullanabileceğim hızlı bir uygulama biliyor musunuz ?

Exchange sürümünü bilmiyorum ancak önümüzdeki hafta bir toplantı yapacağız orada sorunu kökten halledebilirim büyük ihtimal. Yinede ilginiz için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı