Galaxy Watch 4 40 mm vs Watch 5 40 mm vs Watch 5 44 mm

Hocam mekanik saatlerin tasarımları pek hoşuma gitmiyor böyle ekranda yazıyla saati göstermesi çok daha hoşuma gidiyor, ayrıca bu modellerin hepsinden vazgeçerek akıllı bilekliklere döndüm, yorumlarınız için teşekkür ederim. İleryen saatlerde Huawei Band 8 ile alakalı konu açacağım. Onun hakkında bilginiz varsa ya bu konuya ya da o konuya yazarsanız çok memnun olurum. Özellikle pil ömrü ve ekran kapalıyken alarm çalıyor mu onu merak ediyorum.

Band 8'de hoparlör yok sadece elini titretir.

Band 8'de hoparlör yok sadece elini titretir.

Bana da zaten titreşimli alarm lazımdı, alarm istememin sebebi gideceğim okulda disiplin ve sessizlik gibi sebeplerden zil çalmıyor herkesin kendi vaktine göre derse girip çıkması gerekiyor. Günde 16 tane falan alarm kurmam gerekecek bu yüzden. Alarmda ses gerekmiyor dediğiniz gibi ders bitiminde başlangıcında bir kere kolumu titretse yeter. Başka bir model önerebilir misiniz?

Bana da zaten titreşimli alarm lazımdı, alarm istememin sebebi gideceğim okulda disiplin ve sessizlik gibi sebeplerden zil çalmıyor herkesin kendi vaktine göre derse girip çıkması gerekiyor. Günde 16 tane falan alarm kurmam gerekecek bu yüzden. Alarmda ses gerekmiyor dediğiniz gibi ders bitiminde başlangıcında bir kere kolumu titretse yeter. Başka bir model önerebilir misiniz?
2.el dusunuyorsan Watch Fit 1 ya da uyguna bulursan Fit 2 alabilirsin ekranlari daha buyuk ve dahili GPS'i var onun haricinde band tarzi istiyorsan da Huawei Band 6-7-8 (hepsi teknik olarak ayni modeller) daha uygun fiyatli olsun diyorsan Redmi Band 2.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı