Çözüldü Galaxy Watch 4 Classic Google asistan arama yapmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

birkanoztrk

Decapat
Daha fazla  
Selam. OnePlus 7 Pro kullanırken asistana "annemi ara" dediğimde arıyordu fakat S23 Ultra'ya geçtim ve şimdi "annemi ara" dediğim zaman YouTube'a annemi ara yazıp bana sonuç gösteriyor. Önceden böyle değildi. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim? Asistan kafasına göre çalışıyor. Arabada vs. çok işimi görüyordu bu özellik fakat şu anda %100 kullanamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar saatin dili ya da telefondaki google asistan dilini ingilizce yapınca sorun çözülüyor. Ben 2-3 ay önce öyle çözdüm sorunu.
Hocam şey yapmanız gerek asistan ayarlarına giriniz orda aile üyelerini ekle kısmı var ondan yapın tam hatırlamıyorum şimdi.

Yakınlık derecesi annemi seçin sonra numarasını girin annenizin.

Hocam şey yapmanız gerek asistan ayarlarına giriniz orda aile üyelerini ekle kısmı var ondan yapın tam hatırlamıyorum şimdi.

Yakınlık derecesi annemi seçin sonra numarasını girin annenizin.
fakat telefondaki asistan annemi ara diyince direkt arıyor ama bu saatteki arama yapıyor. Önceden tam fonksiyondu fakat Samsung cihaza geçince sapıttı... Sizin dediğinizi deneyeceğim yine de sağ olun.

Arkadaşlar saatin dili ya da telefondaki google asistan dilini ingilizce yapınca sorun çözülüyor. Ben 2-3 ay önce öyle çözdüm sorunu.

Çözüm

Geri
Yukarı