Elektronik Galaxy Watch 4 Classic Hediyeli S22 20799 TL

Yer
Balıkesir

amazon_logo._CB633269640_.png

Amazon üzerinde olan kampanyada S22 alımlarında promosyon olarak Samsung Galaxy Watch 4 Classic modeli hediye veriliyor. Fiyat olarak 20799₺, batarya anlamında soru işaretleri bıraksa da saatle birlikte şahsen avantajlı durumda.

Ürün linki
132703-1-1_large.jpg
images (16).jpeg

süper kampanya yapmışlar. telefonla oyun oynamayanlar kaçırmasın.

Batarya ve ısınma sorunu var diye biliyorum sahip olan kişiler aydınlatabilir mi? Bu kampanya değerlendirilir mi?

Şu an kullanmakta olduğum mi 11 lite çok güzel batarya ömrü sunuyor.
Fakat Xiaomi yazılım sorunların oldukça bıkmış durumdayım.
Her ay güç tuşu değişimi ve donmalar can sıkıcı oldu.
Samsung 'u ise note 3'den beri kullanmıyorum.
Gerçi o zaman bile yazılımsal olarak iyiydi.
Kronik güç tuşu değişimi ve donma sorunu dışında bir memnuniyetsizliğim yok.
S23 çok iyi görünüyor ama fiyatı fazla.
S22 de ise bir batarya performansı kötü lafı dönüyor.
incelemelerde 6 saatten fazla ekran süresi alıyor. Ne kadar gerçekçi bilemiyorum.
Bu fiyata promosyon ile birlikte alınmaya değer mi ?

Ocak ayı başında S22 aldım, basit telefon kullanıcısı olduğum için her özelliğinden çok memnunum.

• Wi-Fi sadece evde açık, günde 12 saat falan. Bluetooth ve konum uyuduğum vakitler dışında hiç kapanmaz. NFC'yi kullanacağım zaman açıyorum.
  • Telefonda oyun oynamıyorum, günde en fazla 1 saat sosyal medya kullanımım var. Nadiren de olsa 1-2 basit fotoğraf çekerim. Finans uygulamaları vs. derken pili 24 saati fazlaca çıkarıyor.
  • 20 Mart tarihli pil kullanım oranım %69,
  • Ekran süresi 2 saat 34 dakika. Bunun 1 saat 17 dakikası Instagram.
Sizler de telefonda oyun oynamayı sevmeyenlerdenseniz mutlaka alın. Beyaz rengi tavsiye ederim, çok güzel ve şık duruyor.

Şu an kullanmakta olduğum mi 11 Lite çok güzel batarya ömrü sunuyor.
Fakat Xiaomi yazılım sorunların oldukça bıkmış durumdayım.
Her ay güç tuşu değişimi ve donmalar can sıkıcı oldu.
Samsung'u ise Note 3'ten beri kullanmıyorum.
Gerçi o zaman bile yazılımsal olarak iyiydi.
Kronik güç tuşu değişimi ve donma sorunu dışında bir memnuniyetsizliğim yok.
S23 çok iyi görünüyor ama fiyatı fazla.
S22 de ise bir batarya performansı kötü lafı dönüyor.
İncelemelerde 6 saatten fazla ekran süresi alıyor. Ne kadar gerçekçi bilemiyorum.
Bu fiyata promosyon ile birlikte alınmaya değer mi?

4.30 saatten fazla alanlar minimum özelliklerde 6 saat süre vermesi için bütün özellikleri kısıp kullanmışlardır. Maalesef forumlar ısınma, ısınmadan dolayı kasma, ve su gibi şarj kullanımlarıyla dolu. Muhtemelen satışı az olduğu için böyle bir kampanya yaptılar bence yine de alınmaz.

4.30 saatten fazla alanlar minimum özelliklerde 6 saat süre vermesi için bütün özellikleri kısıp kullanmışlardır. Maalesef forumlar ısınma, ısınmadan dolayı kasma, ve su gibi şarj kullanımlarıyla dolu. Muhtemelen satışı az olduğu için böyle bir kampanya yaptılar bence yine de alınmaz.

Bu telefon üzmez oyun oynamayanları klasik iPhone gibi düşünün cihazı bataryası dayanmıyor ve ısınıyor.

İstettim. Kötü mü yaptım sizce ısınma sorunu ve bataryayı duyunca? M30s sahibiyim bataryası 14 saat görüyor ancak zaten ben o kadar kullanmıyorum günlük ortalama ekran sürem 3 saat ve altı en fazla 5 saat ekran açık. Sizce iptal edeyim mi, ısınma ve batarya o kadar kötü mü? Bir de Amazon telefonda iade alıyor mu? Birkaç gün kullanıp beğenmeme durumunda.

İstettim. Kötü mü yaptım sizce ısınma sorunu ve bataryayı duyunca? M30s sahibiyim bataryası 14 saat görüyor ancak zaten ben o kadar kullanmıyorum günlük ortalama ekran sürem 3 saat ve altı en fazla 5 saat ekran açık. Sizce iptal edeyim mi, ısınma ve batarya o kadar kötü mü? Bir de Amazon telefonda iade alıyor mu? Birkaç gün kullanıp beğenmeme durumunda.

Vallahi ben de sizin gibi çok arada kaldım. Çoğu kişi batarya ve ısınmasında şikayetçi ama fiyatı da belli bilemedim.

Geri
Yukarı