Galaxy Watch 6 classic pil ömrü nasıl artar?

Telefonda nasılsa bu saatte de aynı, pil tasarrufu moduna alınca nelerin kapatıldığını vs gösteriyor zaten.

Sürekli açık ekranı kapatabilirsin mesela.

Ama özelliklerini kapatmanı tavsiye etmem, akıllı saati akıllı yapan bu özellikleri.
Kapatmanın pek anlamı yok.

Hızlıdan kastınız ne kadar?

Telefonda nasılsa bu saatte de aynı, pil tasarrufu moduna alınca nelerin kapatıldığını vs gösteriyor zaten.

Sürekli açık ekranı kapatabilirsin mesela.

Ama özelliklerini kapatmanı tavsiye etmem, akıllı saati akıllı yapan bu özellikleri.
Kapatmanın pek anlamı yok.
AoD (Sürekli açık ekran) kapalı zaten hocam. Pil tasarrufunu açacağım. Nabız takibi sizce gerekli mi? 10 dk'da bir yapıyor şu an ideal bence. Geriye kalanlar default ayarları zaten.

Hızlıdan kastınız ne kadar?
Bir günde %10-15 şarjı gidebiliyor rahat. Wi-Fi, BT gibi özellikler açılıp kullanılınca çok rahat gidiyor.

AoD (Sürekli açık ekran) kapalı zaten hocam.
Bunu kapattıysan yaklaşık 2 gün pili dayanması lazım. Hedefinde kaç gün var ?
Nabız takibi sizce gerekli mi?
Bilmem gerekli mi :D
Bende açık ama saat senin sonuçta.

Uyurken takmıyorsan her akşam standına koymanı öneririm, hem pil derdin kalmaz hem tüm özelliklerini kullanırsın.

Benimki 43mm versiyonu. Wifi, GPS, Sürekli kalp atışı, stres, uyurken cilt sıcaklığı gibi bütün özellikler açık. Sadece AOD'yi sadece hava kararınca manuel olarak açıyorum. Her gün akşam yemeğini yerken 1 saat şarj ediyorum zaten çok hızlı şarj oluyor.

Uyurken takmıyorsan her akşam standına koymanı öneririm, hem pil derdin kalmaz hem tüm özelliklerini kullanırsın.
Ne kadar uyuduğunu çok detaylı bir şekilde gösteriyor bence uyurken kesinlikte takılmalı.

Merhaba. Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın.

Watch 4 Classic kullanıyorum ama belki işe yarayabilir söyleyeceklerim.

Otomatik parlaklığı kesinlikle kapatın.
AOD kapalı durmalı. Konum özelliği sürekli açık kalmamalı.

Arka planı (kadranı) ben genelde siyah renkte tutuyorum ama bu konu size kalmış.

Genel anlamda bunları yapınca Watch 4 Classic 46mm için 1.5 gün ortalama kullanım süresi sağlamış oldum.

Bunu kapattıysan yaklaşık 2 gün pili dayanması lazım. Hedefinde kaç gün var ?

Bilmem gerekli mi :D
Bende açık ama saat senin sonuçta.

Uyurken takmıyorum hocam, kolumu rahatsız ediyor uyurken.

Benimki 43mm versiyonu. Wifi, GPS, Sürekli kalp atışı, stres, uyurken cilt sıcaklığı gibi bütün özellikler açık. Sadece AOD'yi sadece hava kararınca manuel olarak açıyorum. Her gün akşam yemeğini yerken 1 saat şarj ediyorum zaten çok hızlı şarj oluyor.
Hızlı şarj olmasını ben de fark ettim hocam :).
Merhaba. Öncelikle hayırlı olsun güle güle kullanın.

Watch 4 Classic kullanıyorum ama belki işe yarayabilir söyleyeceklerim.

Otomatik parlaklığı kesinlikle kapatın.
AOD kapalı durmalı. Konum özelliği sürekli açık kalmamalı.

Arka planı (kadranı) ben genelde siyah renkte tutuyorum ama bu konu size kalmış.

Genel anlamda bunları yapınca Watch 4 Classic 46mm için 1.5 gün ortalama kullanım süresi sağlamış oldum.
Teşekkür ederim. Varsayılan kadranı kullanıyorum. AOD kapalıydı, konum açıktı galiba ama evdeyken kapatırım. Otomatik parlaklık çok fark ettirdiğini yeni öğrendim.

Şarj standında çok hafif ısınması normal midir? PC'ye bağlı. Isınma neredeyse yok ama çok hafif bir şekilde hissediliyor standında.

Uyurken takmıyorum hocam, kolumu rahatsız ediyor uyurken.

Hızlı şarj olmasını ben de fark ettim hocam :).

Teşekkür ederim. Varsayılan kadranı kullanıyorum. AOD kapalıydı, konum açıktı galiba ama evdeyken kapatırım. Otomatik parlaklık çok fark ettirdiğini yeni öğrendim.

Şarj standında çok hafif ısınması normal midir? PC'ye bağlı. Isınma neredeyse yok ama çok hafif bir şekilde hissediliyor standında.
Şarj standında ısınması çok normal hocam. Bende de şarj esnasında hafif ısınıyor.

Geri
Yukarı