Galaxy Watch 6 Classic ve Astor Edition arasındaki fark nedir?

KyraSd

Hectopat
Telefonum Samsung olduğu için Samsung akıllı saat alacağım. Gözüme Galaxy Watch 6 classic modelini kestirdim. Ama Astro Edition diye bir modeli daha var ne işe yarıyor ve 1000 lira farkı vermeye değer mi?

Bende gördüm. Anladığım kadarıyla tasarımsal bir iki değişiklik ve ekran falan vardır. Farklı ses efektleri vs. olabilir. Şahsen ben bin lira vermezdim.

Bende gördüm. Anladığım kadarıyla tasarımsal bir iki değişiklik ve ekran falan vardır. Farklı ses efektleri vs. olabilir. Şahsen ben bin lira vermezdim.

Doğum gününüz kutlu olsun.
Donanım olarak da bir fark vardı diye hatırlıyorum.
Bir defa alıyorsunuz. Bence her türlü değer.

Donanım olarak da bir fark vardı diye hatırlıyorum.
Bir defa alıyorsunuz. Bence her türlü değer.

Peki aradaki farkları biliyor musunuz? Yani kesinlikle değer diyebilir misiniz?

Tavsiye için sağ olun.

Samsung Watch 6'yı düzgün tanımadı bence. Kordonlarına tıklıyorsun ne mm yazıyor ne bir şey.
@berat3636 hocam siz de Watch 5 kullanıyordunuz değil mi?

Tavsiye için sağ olun.
Watch 6 ile 5 arasında ciddi bir fark yok. Tek fark düz modellerde ki inceltilmiş çerçeve. Benim favorim Watch 5 Pro.

Arkadaşlar karşılaştırmaya baktım. Astro Edition ile normal arasında 2 fark var.Gündoğumu/Günbatımı gösterme+ay evreleri gösterme. Kampanya yardımıyla 600 liraya geliyor.

Samsung Watch 6'yı düzgün tanımadı bence. Kordonlarına tıklıyorsun ne mm yazıyor ne bir şey.
@berat3636 hocam siz de Watch 5 kullanıyordunuz değil mi?

Watch 6 ile 5 arasında ciddi bir fark yok. Tek fark düz modellerde ki inceltilmiş çerçeve. Benim favorim Watch 5 Pro.

Bezel farkından dolayı kesinlikle Watch 5 Pro düşünmüyorum hocam.

Geri
Yukarı