Galeride resim gözükmeme sorunu

Arkadaşlar bende casper vıa v5 kullanıyorum ve galeride hiç bir fotoğrafım görünmüyor nasıl düzeltirim ?

Normal bir yöntemle düzeltemezsiniz. Bir kereliğine yukarıda anlattığım şekilde düzeltebildim o hatayı, bir daha da başaramadım. Yani bu olay ara sıra kendini tekrar eden ve tamamen güncellemelerden kaynaklanan bir olay. Problem zaman içinde kendi kendine düzeliyor, bu da ayrı bir konu. Yapabilecekleriniz şunlar. Basit yoldan galerime ulaşayım ve hiç beklemeyeyim diyorsanız, başka bir galeri uygulaması indirin ve kaldığınız yerden anında devam edin. Kendi kullandığım QuickPic uygulamasını önerebilirim. Onu varsayılan olarak ayarlarsınız, olur biter. Kendi ayarları içinde bu ayarın yolu var. Yok, "Ben ille de kendi galerisini istiyorum fakat kendi kendine düzelmesini de bekleyemem" derseniz, yeniden yazılım atmaktan başka bir çareniz yok. Çünkü bu arıza başka başka ayarları açmakla ya da kapamakla, gizli dosyaları açmakla filan düzelmiyor. Galeri problemi çeşit çeşit. Bazen belirli albümleri görmez, bazen karttakilerin bir kısmını, bazen telefon hafızasındakilerin bazısını, bazen de tamamen gider, her zaman yedek bir uygulama bulundurmak bence en mantıklısı. Bu konuyu bozulan resimlerle karıştıranlar var, konu o değil, sadece galeriye gelen güncellemelerde ki bazı uyumsuzluklardan kaynaklı ve bir daha ki güncellemelerde düzelen bir arıza. Son bir çözüm daha. Telefonlarınıza ROOT atmaktan korkmayın. Bir kaç değişik site ve tarif edilen işleme yapılan yorumları okuyun, anlatım videolarını seyredin ve root işlemini gerçekleştirin. Telefonu root'lu olanlar için önerim şu. "Apk Çıkarıcı" diye bir uygulama var Google Play'da, telefonda ki tüm uygulamaların apk'sini, telefonun kendi gömülü uygulamalarının apk'lerini dahi çıkarıp bir dosyaya atıyor. Hangi apk'lerin çıkacağını siz seçiyorsunuz, o da ayrıca güzel. O dosyayı hafıza kartına yedeklemenizi öneririm. Bu sayede ROOT ile yönetici haklarını aldığınız telefonlarınızdan arızaya geçen galeri veya başka uygulamalırınızı anında kaldırıp, sağlam halini apk'si ile tekrar kurabilirsiniz. Root olmazsa o uygulamaları kaldıramazsınız, dolayısıyla üzerine kurulum da yapamazsınız. Önerebileceklerim bunlar.

Arkadaşlar merhaba.

Benim sorunum şu: Telefonun kendi hafızasında bulunan kamera, Whatsapp, Facebook, ekran alıntılar gibi resimler galeride birden gözükmemeye başladı. Yani klasöre girdiğimde resimler var ama galeride gözükmüyor. Başka bir galeri uygulaması denedim onda da sonuç aynı.

Arkadaşım tarayıcını değiştir.

Uygulama galeriden fotoğraf veya resim yükle diyordu.
Fotoğraflarım da fotoğraf olmasına rağmen hiçbiri görülmedi.

Bilgisayarım a 110 GB SD kart aldım fakat çok az mb görünüyordu Windows u yükleyemedim.

Bilgisayarım a 110 GB SD kart aldım fakat çok az mb görünüyordu Windows u yükleyemedim.

Uygulama galeriden fotoğraf veya resim yükle diyordu.
Fotoğraflarım da fotoğraf olmasına rağmen hiçbiri görülmedi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı