Galeride siyah fotoğraf var

• Konuyu başlatan than
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 2B

than

Decapat
Daha fazla  
Bugün galerimde siyah bir fotoğraf buldum. Ancak ben fotoğrafı ben çekmedim. Bilgilerine bakınca screenshot yazıyordu. Yanlışlıkla çektiğimi düşünüyorum ancak sizin de bir bilginiz varsa paylaşırsanız seviniriim.

Ne olduğunu buldunuz mu şu an aynı şey bende de var.

Bugün galerimde siyah bir fotoğraf buldum. Ancak ben fotoğrafı ben çekmedim. Bilgilerine bakınca screenshot yazıyordu. Yanlışlıkla çektiğimi düşünüyorum ancak sizin de bir bilginiz varsa paylaşırsanız seviniriim.

İndirilmiş olabilir, dosya adı screenshot'dır vesaire, ayrıntılar kısmını atarsan iyi olur. Merak etme bu ve buna benzer şeylerden virüs bulaşmaz. İndirdiğin bir oyun/dosya/program ile gelmiş bile olabilir. Veya WhatsApp'da bir guruba vs atılmıştır galeriye düşmüştür, "screenshot 'wa' " yazar hatta.

İndirilmiş olabilir, dosya adı Screenshot'dır vesaire, ayrıntılar kısmını atarsan iyi olur. Merak etme bu ve buna benzer şeylerden virüs bulaşmaz. İndirdiğin bir oyun/dosya/program ile gelmiş bile olabilir. Veya WhatsApp'da bir guruba vs atılmıştır galeriye düşmüştür, "screenshot 'wa' " yazar hatta.

Storage/emulated/0/DCIM/screenshot dosya konumu.

Ben bu saatte telefonu kullanmıyordum. Ama şarjda duruyordu. Bir de dikkatimi çeken resim sip siyahtı başka bir şey yok.

O yüzden şüphe etmiştim şıp siyah nasıl çektiler diye yani evden filan biri ama az önce denedim telefon kitliyken ses ve kapama tuşuna hızlı hızlı 1 2 kere basınca sip siyah ekran görüntüsü aldı yani sorun buradan kaynaklı sanırım.

Storage/emulated/0/DCIM/screenshot dosya konumu.

Ben bu saatte telefonu kullanmıyordum. Ama şarjda duruyordu. Bir de dikkatimi çeken resim sip siyahtı başka bir şey yok.
DCIM klasörü kamera veya medya dosyaları içermektedir, içersinde olan screenshots klasörümden yola çıkarak sizin aldığınız bir SS olarak nitelendiriyorum.
Her ihtimale karşı şunu söyleyeyim ki önemli veya dert edilecek bir şey değildir.

Yeni konular

Geri
Yukarı