Galeriden silinen fotoğraf WhatsApp üzerinde görünüyor

Auuuo123

Decapat
Galerimden sildiğim 3 tane fotoğrafı WhatsApp'ta birine fotoğraf gönderme kısmına bastığımda görüyorum. Gizli dosyaları göster yapıp temizledim, tüm klasörleri temizledim, WhatsApp'ı sildim yükledim ama olmadı. Yardım edin lütfen. Telefonum Xiaomi Redmi Note 5.

Galerimden sildiğim 3 tane fotoğrafı WhatsApp'ta birine fotoğraf gönderme kısmına bastığımda görüyorum. Gizli dosyaları göster yapıp temizledim, tüm klasörleri temizledim, WhatsApp'ı sildim yükledim ama olmadı. Yardım edin lütfen. Telefonum Xiaomi Redmi Note 5.

WhatsApp'ı geri yüklediğinizde yedeklerinizi indirmemeniz gerekiyor.

Arkadaşlar konuda da belirttiğim gibi her yerden temizledim sildim dosya kalmadı. İnternette arattığımda 3 tane Xiaomi forumunda aynen bu konunun acildigini gordum muhtemelen Xiaomi'den kaynakli bir sorun.
Bu bir sorun değil yalnız? WhatsApp'da böyle oluyor zaten. Kapatmanın bir yolu yok diye biliyorum.
Dediğimi tam anlamamışsın eğer bir fotoğrafı galerimden silmişsem fotoğraf gönderirken o gözükmez sildiğim halde gözüküyorsa sorun var.

Son düzenleme:

Kanka bunu hala çözemediysen yardımcı olayım. Telefonunu al bir bilgisayar bul fotoğrafların olduğu dosyaları bilgisayara ya da flash belleğe at sonra telefonun WhatsApp'ya da Instagram bölümlerine girersin yine çıkıyor mu bakarsın. Muhtemelen çıkmaz zaten fotoları geri yükle telefona. Ama dikkat et bazen fotoğrafların bir kısmı silinebilir.

Dostum sanırım çözdüm.
Chrome tarayıcısını aç, görseller kısmına gelip rastgele bir fotoğrafı aç ve o fotoğrafı indir. Fotoğraf indirildikten sonra bildirim panelinde "indirme tamamlandı" diye bir bildirim göreceksin ona tıkla ardından sağ üstte 3 nokta üst üste olacak oraya tıklayıp "birlikte aç" dedikten sonra "fotoğraflarda görüntüle" veya "galeride aç" yazan kısma tıkla ve fotoğrafları yavaşça sola kaydır. Sildiğin ama aslında silinmeyen fotoğrafları göreceksin. Onları silip tekrar kontrol et sorunun hala devam ediyor mu diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı