Galiba zehirlendim

GoofBro

Kilopat
Kusma, baş dönmesi, bulantı, ishal, halsizlik bunların hepsi bende var. 2 ihtimal var ya dönerden zehirlendim ya da sinek ilacından.

1- 2 Gün boyunsa sadece öğlen tavuk döner yedim başka yemek yemedim yani 48 saatte 2 öğün yemek yedim.

2- Odama sürekli sivrisinek gidiyordu ve ben de sürekli sinek ilacı sıkıyordum. Ama havalandırmıyordum sürekli o zehri soludum.

Şu an hala bulantı, baş dönmesi ve halsizlik var ne yapacağım? Serum veya iğne yersem düzelir miyim?

Bugün resmen 14 saat uyudum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbirimiz doktor değiliz hocam. Bu konu hakkında doktordan yardım almanız sizin için çok daha faydalı olur.

1- 2 gün boyunsa sadece öğlen tavuk döner yedim başka yemek yemedim yani 48 saatte 2 öğün yemek yedim.

2- odama sürekli sivrisinek gidiyordu ve ben de sürekli sinek ilacı sıkıyordum. Ama havalandırmıyordum sürekli o zehri soludum.

Öncelikle bir acilin yolunu tutun. Yeterli beslenmemişsiniz ve ilaçlar sıkılınca o odada durulmaması, havalandırılması gerekli.

Kusma, baş dönmesi, bulantı, ishal, halsizlik bunların hepsi bende var. 2 ihtimal var ya dönerden zehirlendim ya da sinek ilacından.

1- 2 gün boyunsa sadece öğlen tavuk döner yedim başka yemek yemedim yani 48 saatte 2 öğün yemek yedim.

2- odama sürekli sivrisinek gidiyordu ve ben de sürekli sinek ilacı sıkıyordum. Ama havalandırmıyordum sürekli o zehri soludum.

Şu an hala bulantı, baş dönmesi ve halsizlik var ne yapacağım? Serum veya iğne yersem düzelir miyim?

Bugün resmen 14 saat uyudum.

Buraya yazacağınıza en yakın sağlık kuruluşuna görünün bu işler şakaya gelmez.

Bu gün acile gidebildim şu an bayağı kötüyüm sürekli kustum. 1 adet iğne yedim ve 3 adet ilaç yazdılar 3-4 güne iyileşebileceğimi söylediler. Yardımcı olanlara teşekkür ederim.

Geri
Yukarı