İnceleme GAMAKAY MK61 %60 Blue Switch Beyaz Klavye

Ben oyle cozdugumu zannediyordum, ta ki bilgisayari kapatincaya kadar. Bilgisayari her kapattigimda ayar kayboluyor. Hala cozebilmis degilim.

O genel sorunu bu klavyenin
Senin klavye kablosunun girisi düz mü?
Caps Lock da seffaf beyaz nokta var mı?

Caps Lock üstünde bahsediyorsanız, onlar baskı hataları ama çok ciddi baskı hataları değil. Tuşu belirtmek içinde olabilir bir problemi yok. Benim klavye kablosunun girişi düz.

Hocam yine sizin konuya baktım. Yanlış anlamayında sizin klavye niye çirkin? Boşluğunda GK yazıyor ayrıca tuşlar çok sağa kaymış. Benimkinde öyle bir şey yok. @ImDominatingU

GK yazan tuş başka hocam. Tuşların bazıları evet kayık gibi duruyor ben de anlamadım onu.

Açık mı değil mi belirtmek için o ve farklı model büyük ihtimalle ondan kaynaklı.

Son düzenleme:
GK yazan tuş başka hocam. Tuşların bazıları evet kayık gibi duruyor ben de anlamadım onu.

Açık mı değil mi belirtmek için o ve farklı model büyük ihtimalle ondan kaynaklı.

Aynen benimkinde o olay yok ve düz kablolu şimdi bu yeni sürüm mü eski mi?

Oyle bir ayar yok hocam? Ayrica kapattiktan sonra nasil var?
Lightning settings kismindan herhangi bir mod secip sag alttan tek renge ayarliyordum. O sekilde klavyeyi tek renkte kullanabiliyordum fakat bilgisayari her kapatip actigimda onceki ayara geri donuyordu. Ben de vazgectim.

Klavye kablom Type-C girisli, caps lock'ta da beyaz seffaf nokta yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…