Gamakay MK61 İncelemesi

Uzun süredir beklediğim GamaKay MK61 sonunda elime ulaştı. Banggood'dan satın aldım. Yaklaşık 17 günde elime ulaştı. Her şey dahil 412 TL ödedim. Turkey Direct Mail'i seçtim için vergi falan da çıkmadı. Bugün ise sizlerle birlikte incelemesini yapacağım. Hadi incelemeye geçelim.

kutu tasarımı

Eki Görüntüle 895560
Eki Görüntüle 895562
kutu içeriği
Eki Görüntüle 895563
tasarım

İlk olarak klavyenin tasarımıyla başlamak istedim. Pudding keycap olması nedeniyle gayet güzel görünüyor. Sade ve şık bir tasarımı var. Ben mouse ve diğer ekipmanlarımla uyumlu olması adına siyah renk olarak aldım. Gayet hoş bir görüntüye sahip.

ışıklandırma

Işıklandırması gayet memnun etti. Diğer konularda yavaşlığından bahsedilmişti fakat bana ışıklandırmasının hızı gayet yeterli geldi. Yeteri kadar mod olduğunu düşünüyorum. Işık şiddeti ise gayet yeterli. Yazılım desteğinin olmaması benim için bir eksi olmasa da bu klavyeyi alacak arkadaşlar için bir eksi olabilir.

konfor

İlk 61 tuş ve brown swtich klavyem olduğu için alışmakta biraz zorlandığımı söyleyebilirim. 61 olduğu için güzel bir deneyim yaşattı. Altındaki kaymayı önleyen pedler de gayet yeterli.

basım hissiyatı

Benim ilk gateron brown Switch klavyem. Brown Switch tercih ettim çünkü sessiz olmasını ve bastığımda bir tepki veren bir Switch türü arıyordum. İsteklerimi gayet güzel karşıladı. Siz de kendinize uygun Switch türünü seçip klavyeyi satın alabilirsiniz.

Genel olarak klavyeyi gayet beğendim. Yay sesi pek elli olmasa bile var. Fakat neredeyse fark edilmiyor bile. Yazılımının olmaması haricinde pek bir eksi yön göremedim ben.

Eki Görüntüle 895590

Klavyeyle ilgili ilk izlenimlerim bu şekilde. Şahsen beni memnun etti. Bir dahaki incelememde görüşmek üzere. Hoşça kalın.

Hayırlı olsun hocam, merak ettiğim bir konu var. Klavyenin tam fiyatı mı 412 TL yoksa vergiler dahil toplam 412 TL mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı