GamaKay MK61 kablosu pert oldu

batu2631

Hectopat
Arkadaşlar görsel bıraktım. Klavyenin kablosu ters bir noktaya denk gelince bu şekilde ayrıldı ve kablonun ucu klavyede takılı kaldı. Şu anda tek sorun bana yeni kablo lazım. Bangooddan aldığım kişilere ulaştım, cevap bekliyorum onun dışında bu klavyenin kablosu markaya özel bir giriş sanırım eğer yardımcı olmazlarsa bu kablodan bulabilir miyim?

Merhaba ben kabloyu özel bir giriş sanıyordum fakat ürün Type-C to USB'miş konu kilit.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-02-26 saat 01.39.40_1f2c13cd.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-02-26 saat 01.39.40_1f2c13cd.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 107
  • WhatsApp Görsel 2024-02-26 saat 01.39.40_b7d82eb4.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-02-26 saat 01.39.40_b7d82eb4.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 105
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar görsel bıraktım. Klavyenin kablosu ters bir noktaya denk gelince bu şekilde ayrıldı ve kablonun ucu klavyede takılı kaldı. Şu anda tek sorun bana yeni kablo lazım. Bangooddan aldığım kişilere ulaştım, cevap bekliyorum onun dışında bu klavyenin kablosu markaya özel bir giriş sanırım eğer yardımcı olmazlarsa bu kablodan bulabilir miyim?

Merhaba ben kabloyu özel bir giriş sanıyordum fakat ürün Type-C to usbmiş konu kilit.

Ben klavyemde farklı Type-C kablo taktığım zaman sadece ışıkları yanıyor tuşlar çalışmıyor.

Type-C olacak ama giriş derinde kalıyor. Kablonun kenarı kalınsa girmez. Ben de Darmoshark K8 için Wraith'in kablosunu almıştım. Sığmadı. Klavyeye şöyle yapmam gerekti.

SGCAM_20231125_091444893.jpg

Type-C olacak ama giriş derinde kalıyor. Kablonun kenarı kalınsa girmez. Ben de Darmoshark K8 için Wraith'in kablosunu almıştım. Sığmadı. Klavyeye şöyle yapmam gerekti.

Eki Görüntüle 2126448

Hocam Xiaomi telefonumun şarj kablosu direkt giriyor oraya Allah'tan sorun yaşamadım şimdi telefon için yeniden kablo alacağım bu uydu oraya.

Ben klavyemde farklı Type-C kablo taktığım zaman sadece ışıkları yanıyor tuşlar çalışmıyor.

Telefon şarj kablom oldu hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı