GamaKay MK61 Red Switch vs Yellow V2 Switch

Optic yellowlara daha hizli denmesinin sebebi 1.1mm actuation point ve 35gr basim kuvveti. Alisik degilsel bol bol typo yapabilirsin yazi yazarken. Ayni sekilde oyun oynaken de yanlis tus basimi sansi daha fazla cok hafif oldugu icin. Optik Silver (1.1mm/45g) yada Optik Red (2mm/45g) daha iyi secim olur bence.
Hocam klavye elime şu an ulaştı sarı switch aldım ve çok fazla typo yapıyorum sorun alışkanlığımdan dolayıdır de mi? araç yazacağıma raaç yazıyorum mesela hızlı yazarken aşırı fazla oluyor geçer mi bu?

Hocam klavye elime şu an ulaştı sarı switch aldım ve çok fazla typo yapıyorum sorun alışkanlığımdan dolayıdır de mi? araç yazacağıma raaç yazıyorum mesela hızlı yazarken aşırı fazla oluyor geçer mi bu?
kanka o bir sorunmuş ben de aldım klavyeyi bugün geldi elime araştırdım sen ne yaptın o sorunu benim şu an komple kilitlendi klavyem

Kanka o bir sorunmuş ben de aldım klavyeyi bugün geldi elime araştırdım sen ne yaptın o sorunu benim şu an komple kilitlendi klavyem.

Sonunda klavyem geldi beyazını alacaktım ama stok yoktu ben de siyah aldım. Ördüğünüz üzere typo yaşamıyorum ben bu arada yellow V2 aldım herkese tavsiye ederim tuşlara basma hissiyatı ve gecikmesi çok güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı