GamaKay MK61 tuşları basmıyor

kerooo

Picopat
Daha fazla  
Klavye bugün elime ulaştı. Hatta inceleme videosu da çektim. Bakmak isteyenler varsa bakabilir:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tuşlar basmıyormuş gibi geliyor. Bende daha önce Outemu Red Switch vardı. Bu kez Gateron Optic yellow Switch aldım. Belki daha sert basmam gerekiyordur diye sormak istedim. Outemu Red ve Gateron Optic yellow arasında ne farklar var (her tuş bazen basmıyor gibi)?videonun 4:22 sn bakarsanız yazılmadığını görebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavyeye heveslendim, 2-3 kişi de basmama sorunu çıktı. Almaya korkar oldum valla. Umarım bir çözümünü bulursunuz.

Bende alacağım ama daha önce 61 tuşlu kullanmadım oyunlarda sıkıntı çıkar mı?
Yani eğer F1-F2 gibi tuşlarını kullanmıyorsan, alınır. Bende daha önce hiç kullanmadım hatta MMORPG oynayan birisi olmama rağmen aldım, deneyeceğim.

Klavyeye heveslendim, 2-3 kişi de basmama sorunu çıktı. Almaya korkar oldum vallahi. Umarım bir çözümünü bulursunuz.

Klavye tuşları yazıyor aslında ama ben Outemu Red Switch kulanıyordum çok yumuşaktı şu anki gateron optic yellow hem yellow olması hem de optic olmasından dolayı biraz sert basmak gerekiyor sanırım optic Switch hiç kulanmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı