GamaKay MK61 vs Royal Kludge RK61

Kesinlikle Türkiye direkt postayi secin tek bas agritmayan secenek bu herhangi bir ekstra ucret cikmiyor, ne odediyseniz evinize geliyor. Ki sunu soyleyeyim su an sitede yellow Switch var gozukuyor ama sepete ekleyince pre-order seklinde yani aslinda su an ellerinde olmayan bir seyi sipariş vermis oluyorsunuz, buyuk ihtimalle elinize ulasir ama normalde 15 gunde ulasiyorsa bundan daha fazla bir sürede elinize ulasacagi kesin.
Hocam cevabınız için teşekkürler. Switch konusunda sizce ne yapmalıyım? Elime ulaşması çok uzun sürer mi? En geç 14 mayıstan önce elimde olması lazım.

Merhaba hocam hangisini tercih ettiniz? Ben de 2 klavye arasında kaldım.

Hocam ben MK61'i tercih ettim çok memnunum klavyeden. Özellikle yellow swtichi çok beğendim çünkü Blue ve red arasi bir şey. Blue gibi cırtlak bir sesi yok ve sesi red gibi hissiyatı Blue gibi diyeyim. RGB'leri çok güzel. Normalde biraz yavaş geçiş yapıyor gibi görünüyor ancak yazılımdan gradient ayarını açınca kusursuz bir geçiş oluyor. Yani demek isterim alırken içiniz rahat olsun. Malzeme kalitesini çok beğendim. Güzel klavye.

Hocam ben MK61'i tercih ettim çok memnunum klavyeden. Özellikle yellow swtichi çok beğendim çünkü Blue ve red arasi bir şey. Blue gibi cırtlak bir sesi yok ve sesi red gibi hissiyatı Blue gibi diyeyim. RGB'leri çok güzel. Normalde biraz yavaş geçiş yapıyor gibi görünüyor ancak yazılımdan gradient ayarını açınca kusursuz bir geçiş oluyor. Yani demek isterim alırken içiniz rahat olsun. Malzeme kalitesini çok beğendim. Güzel klavye.
Hangi siteden aldınız acaba?

Ne kadar sürede geldi hocam acaba ve her şey dahil fiyatı kaça geldi?

Hocam ben aldığım zaman stoku yoktu o yüzden bayağı geç geldi ancak kargoya çıktığından sonra 1 hafta içinde geldi. Her şey dahil fiyatı 1518TL'ye geldi ancak ben siparişi nisanda vermiştim şu an fiyatı çok daha arttı maalesef o yüzden sizin için kesin bir şey söyleyemem. Alırken rahatlık olması için Türkiye direkt postayı seçin ancak şu anda fiyatı size her şey dahil 2000TL civarı patlayacak. Benim aldığım zamanki parasına değer diye düşünüyorum ancak 2000TL'ye değer mi bilmiyorum.

Hocam ben aldığım zaman stoku yoktu o yüzden bayağı geç geldi ancak kargoya çıktığından sonra 1 hafta içinde geldi. Her şey dahil fiyatı 1518TL'ye geldi ancak ben siparişi nisanda vermiştim şu an fiyatı çok daha arttı maalesef o yüzden sizin için kesin bir şey söyleyemem. Alırken rahatlık olması için Türkiye direkt postayı seçin ancak şu anda fiyatı size her şey dahil 2000TL civarı patlayacak. Benim aldığım zamanki parasına değer diye düşünüyorum ancak 2000TL'ye değer mi bilmiyorum.
hocam aliexpresste 1368tl ek vergi falan mı cıkıyor acaba?

Hocam AliExpress'te 1368TL ek vergi falan mı cıkıyor acaba?

Evet hocam alışverişi tamamla deyince 482TL vergi çıkıyor. Bu da sarı Switch'li versiyonun 1958TL'ye maalesef çıkartıyor. Ancak promosyon koduyla falan biraz daha düşürebilirsiniz ilk alışveriş kuponu falan varsa tabii.

beyazını mı tercih ettiniz siyahını mı

Geri
Yukarı