Game booster 23.8" GB-2475ff 75Hz 1ms HDMI VGA FHD IPS Gaming monitör alınır mı?

VA aldığı için pişman olacak biliyorsun.

Ne alakası var ne sıkıntısı varmışki? IPS alsa mrbt değerinden daha geç görüntü gelecek senin attığın monitörde GtG'den 4ms ayrıca dehşet ışık sızması var.

Konu hakkında hiçbir fikriniz yok gelmiş yazıyorsunuz. birdaha bilmediğiniz konulara yazmayın.

Ne alakası var ne sıkıntısı varmışki? IPS alsa mrbt değerinden daha geç görüntü gelecek senin attığın monitörde GtG'den 4ms ayrıca dehşet ışık sızması var.

Konu hakkında hiçbir fikriniz yok gelmiş yazıyorsunuz. birdaha bilmediğiniz konulara yazmayın.
hahahaha dostum ciddi olamazsın bu attığım monitörde ki ışık sızmasına dehşet mi diyorsun bizzat piyasadaki tüm monitörleri kullandım ve inceledim gayet optimize düzgün çalışan ışık sızmasınına da çok dikkat etmediğin sürece görülmeyen bir monitör. Va panelin çamurluğuyla uğraşsın dursun bence de :)

Hahahaha dostum ciddi olamazsın bu attığım monitörde ki ışık sızmasına dehşet mi diyorsun bizzat piyasadaki tüm monitörleri kullandım ve inceledim gayet optimize düzgün çalışan ışık sızmasınına da çok dikkat etmediğin sürece görülmeyen bir monitör. VA panelin çamurluğuyla uğraşsın dursun bence de :)

Nereye çamur bir de nasıl piyasadaki tüm monitörleri kullandınız ya?
Eğer öyleyse ghosting de çok dikkat etmediğiniz sürece sorun çıkarmıyor o zaman. Öyle saçmalıkmı olur tüm monitörlerin artısı eksisi vardır. Evet IPS daha iyi renk sağlıyor. Ama arkadaşın bütçesi yetmiyor. VA alıyor. Attığım VA panel da renk kalitesi bakımından bir VA ya göre fena değil gidin inceleyin sizinle uğraşamam. Cahil adama ne anlatırsam anlatayım aynısını söylemeye devam edecek sonuçta Pazarama
Renk değerleri bir VA ya göre iyi.

Nereye çamur bir de nasıl piyasadaki tüm monitörleri kullandınız ya?
Eğer öyleyse ghosting de çok dikkat etmediğiniz sürece sorun çıkarmıyor o zaman. Öyle saçmalıkmı olur tüm monitörlerin artısı eksisi vardır. Evet IPS daha iyi renk sağlıyor. Ama arkadaşın bütçesi yetmiyor. VA alıyor. Attığım VA panel da renk kalitesi bakımından bir VA ya göre fena değil gidin inceleyin sizinle uğraşamam. Cahil adama ne anlatırsam anlatayım aynısını söylemeye devam edecek sonuçta Pazarama
Renk değerleri bir VA ya göre iyi.
tamam renk değeri iyi 4MS ?

Geri
Yukarı