Game Booster 3.4.0

Melihcank.

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarınızda oyun oynarken eğer yavaşlamalar veya donmalar yaşıyorsanız Game Booster ile bu yavaşlamaları veya donmaları azaltabilirsiniz. Tamamen ücretsiz bir yazılım olan Game Booster sayesinde oyun oynamaya karar verdiğiniz zaman "Windows Görev Yöneticisi" bölümünde çalışmakta olan ve siz oyun oynarken arka planda çalışmasına gerek olmayan uygulamaları kapatabilir ve bu sayede oyun oynamanız için gereken belleği arttırabilirsiniz.

Arka planda çalışmasına gerek olmayan uygulamaları kapattıktan sonra oyununuzu rahatça oynayabilir ve donma veya yavaşlama gibi sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Bellek boşaltmak için de kullanabileceğiniz bu uygulama ilebilgisayarınızı rahatlatabilir ve arkaplanda çalışan gereksiz uygulamaları kapatabilirsiniz.

İndir: Game Booster

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendim de kullanıyorum çok uzun bir zamandır. Çok memnunum.

Tutbo Mode yazısına tıklayınca bilgisayarın uçtuğunu düşünüyorum :D Ama uçmuyor :D Öyle bir tuş yapmışlar ki sanki tuşa basınca Celeron işlemci FX 8150 olacak.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı