Game Booster BST-ATX600A PSU R5 5600X ve RTX 3060 sistemi idare eder mi?

Görkem147

Centipat
Daha fazla  

Hazır sistem aldım kasa buydu ve Power degistiremedim bütçem yok.

Yeni Power alana kadar 3-4 ay idare eder mi beni sistem parcalarina zarar falan vermesin tek derdim bu 2 sene garantisi var her urunun.

Bilesenler bu:
  • Ryzen 5 5600X
  • RTX 3060
  • 1 TB M.2 SSD
20221222_223651.jpg

İlerde değiştirecekseniz şimdilik kullanın ama yük altında dalgalanma olur sisteminiz reset atabilir. İdarelik kullanılır almışsınız artık yapcak bir şey yok bütçe toplayana kadar kullanılır. Sonrasında daha bilindik markalara yönelin.

Yeni Power alana kadar 3-4 ay idare eder mi beni sistem parcalarina zarar falan vermesin tek derdim bu 2 sene garantisi var her urunun.

Bilesenler bu:
  • Ryzen 5 5600X
  • RTX 3060
  • 1 TB M.2 SSD
Eki Görüntüle 1614260
PSU satılıp değiştirilmeli hocam kesinlikle.

İlerde değiştirecekseniz şimdilik kullanın ama yük altında dalgalanma olur sisteminiz reset atabilir. İdarelik kullanılır almışsınız artık yapcak bir şey yok bütçe toplayana kadar kullanılır. Sonrasında daha bilindik markalara yönelin.
reset atma disinda parcalara herhangibi bir hasar vermez degil mi ekran kartı vesaire

reset atma disinda parcalara herhangibi bir hasar vermez degil mi ekran kartı vesaire
Yani bilemeyiz. Bu biraz kumar, bölgendeki elektiriğin kalitesine göre eğer yaşadığın bölgede elektirikler sürekli gidip geliyorsa, şebeke dengesiz ve elektirik sürekli dalgalanıyorsa güç kaynağı zarar görüp patlayabilir. Bu patlama genellikle güç kaynağını öldürür. Patlama sesi duyar ve aniden ışık parlaması görürsünüz. Genellikle diğer parçalara zarar gelmez ama gelmeyeceğinin de garantisi yok.

Yani bilemeyiz. Bu biraz kumar, bölgendeki elektiriğin kalitesine göre eğer yaşadığın bölgede elektirikler sürekli gidip geliyorsa, şebeke dengesiz ve elektirik sürekli dalgalanıyorsa güç kaynağı zarar görüp patlayabilir. Bu patlama genellikle güç kaynağını öldürür. Patlama sesi duyar ve aniden ışık parlaması görürsünüz. Genellikle diğer parçalara zarar gelmez ama gelmeyeceğinin de garantisi yok.
sey akım korumali prizim var schlendir electiric in

Bilesenler bu:
  • Ryzen 5 5600X.
  • RTX 3060.
  • 1 TB M.2 SSD.
Eki Görüntüle 1614260

Bir sıkıntı yaşadınız mı?

Bir sıkıntı yaşadınız mı?
kardeşim 6 aydır kullanıyorum herhangibi bir sıkıntısını görmedim şahsen ama 5 ay gibi bir süre sonunda bütçem olduğu zaman değiştireceğim şuan bütçem olmadığı için idare eden kullanıyorum her an patlama şansı var elimde yani bütçen varsa bence corsair rmx gibi vs vs ürünler almanı tavsiye ederim benim ciddi anlamda bütçe sıkıntım vardı diye tercih etmek zorunda kaldım

Yeni konular

Geri
Yukarı