Game Booster G906b ve Game Booster GB-G44 alınır mı?

Tuna..11

Hectopat
Merhaba iyi günler, başlıktaki iki ürün hoşuma gitti hem bütçe hem de aradığım kriterlere uyuyor. Çok kaliteli olacaklarını sanmıyorum bütçeme uygun diye baktım önerir misiniz? Biraz daha bütçemi aşabilirim. Tam klavye ve mekanik olsun yeterli küçük klavye hoşuma gitmiyor ve oynadığım oyunlar da sorun yaratıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi berbat klavyeler. Malzeme kaliteleri iğrenç, switch kaliteleri iğrenç, 2 gün sonra da çift tıklamaya başlarlar. Bütçeniz nedir?
Maks 1500 tam klavye arıto
Hacı dün gece tavsiye etmişsin aynı kişiye zaten sizin tavsiyeleri beğenmeyip game booster'a yönelmiş yeni konu açmış heralde.
Hayır reis onu beğendim tam klavye arıyorum ve o konu ölü gibi kimse görmüyordu en son istediğime göre bulamazsam o arkadaşın attığını alacağım

Hayır reis onu beğendim tam klavye arıyorum ve o konu ölü gibi kimse görmüyordu en son istediğime göre bulamazsam o arkadaşın attığını alacağım
@Yağız Özel

@Yağız Özel
Görüntüsü her ne kadar iyi olsa da sorunlu bir klavye almanın mantığı yok maalesef.
Bütçeniz çıkarsa şiddetle Ak992 veya 5108B Plus almanızı öneririm. 1500tl bandında tam klavye bulmak zor. Tavsiyem klavye almanız acil değilse bütçe arttırmanız. Çıkmazsa Yiğit hocamın önerdiği klavye üzmez gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı